Psihologs nosauc 2 signālus, kas liecina par problēmām laulībā

Attiecībās mēs bieži vien nepievēršam uzmanību dažiem signāliem, kas liecina par problēmām, bet psihologi izceļ galvenos.

Attiecības starp sievieti un vīrieti vienmēr ir darbs, bet ne visi ir gatavi patiešām strādāt, lai panāktu rezultātu, un atdot sevi pavisam citam cilvēkam, mainīties, darīt kaut ko jaunu kopā utt.

Kad attiecībās rodas problēmas – partneri parasti uzreiz nepievērš tam uzmanību vai vienkārši apspiež šīs domas sevī, bet problēmas nekur nepazūd, un signāli par to klātbūtni tikai pastiprinās.

Pirmais iemesls, pēc psihologa domām, ir tad, ja jūs interesē jauns partneris.

“Gadās, ka ar sievu ir zināmi pārpratumi, uzkrājas aizvainojumi, un te kāda kolēģe darbā viņam ļoti patīk, un viņš sāk domāt par viņu un salīdzināt viņas uzvedību ar sievas uzvedību. Tas var būt pirmais rādītājs-moments, ka laulībā jau notiek diezgan kritisks process, ka jūs esat sācis interesēties par otru cilvēku. Un, kad tu sāc domāt par otru cilvēku – tu ne tik ātri dodies mājās,” saka psiholoģe Tomsone no Bērklija Universitātes psiholoģijas centra.

Arī tad, kad mēs sākam interesēties par digitālo pasauli vairāk nekā par mīļoto cilvēku, – tas ir otrais rādītājs, ka jūtas sāk bālēt, un šajā brīdī ir jāreaģē.

“Kad mēs domājam, ka attiecībās nekā nenotiek, ka tā ir tikai laulība, un zūd ticība, ka 10. laulības gadā jums varētu interesēt jūsu partneris, tāpēc labāk jāpievērš uzmanība sociālajiem tīkliem un tehnoloģijām, patiesībā ir nopietnas problēmas,” skaidro eksperti.

Izrādās, ka uzmanības novēršana uz citām lietām, ne attiecībām, ir galvenie “karodziņi”, kas liecina par nopietnām problēmām attiecībās, un neatkarīgi no tā, cik ilgi esat bijuši kopā. Tas var notikt jebkurā pārī, un to nevajadzētu ignorēt.

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru