Pazīstamais Latviesu mūziķis, nu aicina visu tautu boikotēt Čeku Loteriju : “Tā nav ČEKU loterija, tā ir ČEKISTU loterija”

Mūziķis Kaspars Pudniks sabiedrībai veltījis aicinājumu Šī loterija ir kartējais apliecinājums, ka Latvijā nav nekādas demokrātijas vai sauciet to par vārda brīvību vai personīgo izvēli, vai labo gribu utt. Šeit mēs spilgti redzam noziedznieku grupējuma, zem nosaukuma ”Jaunā vienotība” izvirzīto politiku, kura ir kaitnieciska Latvijā dzīvojošajām tautām. VID ģenerāldirektore ( Vienotības cilvēks ) tikai izpilda šīs absurdās idejas NEESOŠĀS Latvijas ekonomikas stiprināšanai, jo kā gan var pastāvēt valsts ekonomika, ja valstij nav savas personīgās valūtas un, kas ir ļoti svarīgi, tās nodrošinājums 100% apmērā zelta rezervēs, kuras glabātos Latvijas Bankā.un ļoti skarbus komentārus par šo projektu: “Tā nav ČEKU loterija, tā ir ČEKISTU loterija! Kārtējā ņirgāšanās par tautu un cilvēkiem, kuri vēl šeit Baltijas jūras krastā ir brīnumainā kārtā izdzīvojuši, un negrib braukt prom ”vergot” uz citām valstīm.

VID cenšas ar loterijas palīdzību iegūt 2 miljonus eiro valsts budžetā. Smieklīgi! Valdība un dažādas padomes, valdes, komisijas, domes utt. Ik dienu valstij nozog tos 2 miljonus, taču VID tas neinteresē, jo savam saimniekam jau kājā nekodīs.

Totāla cilvēku paverdzināšana! Kas tad īsti notiek!? Notiek tas, ka latviešu tauta ir iesaistīta noziedzīgā darījumā no valsts pārvaldes puses. Cilvēki ar šīs loterijas palīdzību tiek UZPIRKTI, lai no viņiem pašiem varētu vēl vairāk zagt. Netaisnīgā nodokļu politika jau ir noziegums! Es pat neiedziļināšos šajā jautājumā. Man arī nav skaidrs, kādēļ vieniem ir jāmaksā nodoklis par laimestu, bet pats VID izdara izņēmumu un čeku loterijas laimētājiem NAV jāmaksā nodoklis!? Kā tā? Laimesta daļai virs 3000 līdz 55000 eiro tiek piemērota nodokļa likme 23% apmērā, savukārt laimesta daļai virs 55 tūkstošiem eiro nodokļa likme ir 31,4 %. Izņēmums ir Simtgades loterija (čeku) , jo tās jebkura lieluma laimestiem nodoklis piemērots netiek.

VID lielie nodokļu nemaksātāji neinteresē. Jānosmacē un jāiznīdē mazie un vidējie uzņēmēji un ražotāji. Mērķis – visam janonāk tikai un vienīgi lielo tirdznbiecības ķēžu tīklā. Gribi nopirkt maizi – ej uz RIMI, gribi paēst restorānā – ej uz ALFU , Akropoli, Dominu utt.

Gribi pie friziera – ej uz Alfu, gribi kosmetologu – ej uz Alfu. Milzīgs lobijs ir no šo superparadīzes vietu turētājiem. Es aicinu NEPIEDALĪTIES cilvēkus šajā legāli noziedzīgajā afērā, kuru sauc par čeku loteriju. Jūs naivie varat nemaz necerēt, ka kāds no Jums, ko saņems. Laimēs „Vienotībai” pietuvināts cilvēks ( savējais ).

Kamēr netiks sodīti lielie zagļi, kamēr VID strādājošie ierēdņi, kuri piesedz šīs zādzības un visi citi iesaistītie „nesēdēs”. Nekas nemainīsies. Kāds ir teicis: „Mūsu valstī daudz kas ir izmainījies, bet nekas nav mainījies!”. Lai negodīgie nodokļu nemaksātāji sāktu maksāt, ir jāizveido konkurētspējīga nodokļu vide (taisnīga, uz realitātē balstītiem aprēķiniem).

Ir jāizdara tā, lai viņiem būtu izdevīgi maksāt nodokļus. Tad pašas nozares sakārtos sevi un pašattīrīsies. Bet tāds jau nav mērķis… Un kādēļ tikai čeki no 5 euro ? Vai līdz 5 euro var čeku nedot un neprasīt ?

Un kā VID var pierādīt, cik čeku ir iesniegts? Es neticu , ka cilvēki masveidā iesniedz čekus šim „noziegumam” pašiem pret sevi. Un kādēļ katrs 5 čeks nav reģistrēts un/vai derīgs? Es tam neticu. Mums vienkārši melo. Ir taču jānovērš uzmanība no OIK un citām afērām… vai ne tā ? Ar cieņu, Kaspars Pudniks p.s. Kā vienmēr gaidu Jūsu komentārus un domas!

Avots

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru