Pastāvīgi bojātas ierīces mājā: ko nozīmē “signāls” no augstākajiem spēkiem

Katram cilvēkam māja ir uzticams patvērums no ārpasaules, tās cietoksnis. Tomēr ko darīt, ja pēkšņi bez jebkāda iemesla sāk bojāties santehnika, elektronika un citi dārgi sadzīves priekšmeti?

Ko par to saka tautas gudrība

Tautas gudrībai ir atbilde uz jautājumu, kāpēc ierīces sabojājas. Mūsu senči uzskatīja, ka tas var nozīmēt spriedzi, konfliktu vai negatīvu enerģiju ģimenē. Daži cilvēki to var uztvert kā brīdinājumu par nelaimi vai gaidāmām nepatikšanām.

Ja mājoklī sabojājas lietas, zīme brīdina, ka jums bieži vien līdzās ir skaudīgi aprunātāji, kas var jums kaitēt. Tas varētu būt arī galvenais iemesls, kāpēc jūsu mājās bieži salūzt durvis.

Par gadījumiem, kad mājā salūst ierīces, ezotērikai ir sava versija. Tātad tas var būt saistīts ar fiziskās labsajūtas pasliktināšanos, vai arī jūs esat izsmēluši savas dzīvības enerģijas rezerves.

Ko tas nozīmē, ja dzīvoklī pastāvīgi lūzt santehnika

Ja dzīvoklī pastāvīgi lūzt santehnika, tas var liecināt par sliktu enerģiju ģimenē. Un, ja krāns tek, lai gan jūs to noteikti aizverat, tad pie jums varētu būt apmeties mājas gariņš.

Protams, ja kaut kas notiek pirmo reizi, visu var norakstīt kā nejaušību. Taču, ja īsā laika posmā dzīvoklī ir jau otrā ūdens aplūšana, ezotērika iesaka būt piesardzīgiem. Cauruļvadi mājā var tikt iznīcināti, ja mājās ir negatīvi uzlādēta, haotiska un nevajadzīga informācija, kas var “noslīkt”. Ir vērts ieturēt pauzi, izelpot un atslābināties. Tā varētu būt grāmata, masāža vai pastaiga.

Lasi vēl: Kā ātri atbrīvoties no žurkām: efektīvākās metodes un līdzekļi

Durvju čīkstēšana, spuldzīšu izdegšana vai pulksteņu bojāšanās – zīmes

Ja salūzis pulkstenis – tautas māņticība vēsta, ka jums vajadzētu izmest piederumu vai aiznest to uz remontdarbnīcu. Daži uzskata, ka tā var būt zīme par kāda tuvinieka aiziešanu mūžībā. Tomēr citi ezotēriķi uzskata, ka tas ir tikai negatīvas enerģijas piesaistīšanas jautājums dzīvē.

0 votes, 0 avg

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Tribīne grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 63%

0%

Kad spuldzīte izdegusi – arī zīme nav optimistiska. Diemžēl tas ir brīdinājums, ka mājā drīzumā ieradīsies nepatikšanas. Tā var būt kāda kaite vai pat kāda tuva cilvēka zaudējums.

Tajā pašā laikā neuztraucieties, ja čīkst durvis – tautas gudrības vēsta, ka gaidāma pārcelšanās, un šādas pārmaiņas ne vienmēr nozīmē kaut ko sliktu.

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru