“Neprot darīt neko citu kā smaidīt!”: žurnālists nokritizējis Keitu Midltoni un ar to pamatīgi saniknojis britus

Foto – ekrānuzņēmums

Jauns skandāls pāršalcis britu karalisko ģimeni – britu žurnālists Omīds Skūbijs prinča Viljama mīļoto sievu Keitu Midltoni nosaucis par princesi, kas neprot darīt neko, izņemot smaidīt fotokamerām.

Jaunās grāmatas “Endgame: Inside the Royal Family and the Monarchy’s Fight for Survival” autors, kas stāsta par prinča Harija un Meganas dzīvi, britu karaliskās ģimenes biogrāfs Omīds Skūbijs ir izteicis apgalvojumus, ka prinča Viljama sieva Keita Midltone neprot darīt neko citu, kā vien fotografēties ar plati atplestu smaidu.

Omīds Skūbijs ir britu žurnālists, kurš daudz rakstījis par britu karalisko ģimeni, taču viņš savās publikācijās ļoti aktīvi vienmēr ir aizstāvējis princi Hariju un Meganu Mārklu. Lielbritānijā viņš jau ir ieguvis ne pārāk glaimojošu iesauku – “Meganas runasvīrs”.

Savā jaunajā grāmatā Skūbijs apgalvo, ka Keitas sasniegumi karaliskajā ģimenē ir krietni pārspīlēti un viņa neko daudz nemaz patiesībā nav sasniegusi.

Kā zināms, prinča Viljama sieva, Velsas princese Keita Midltone Lielbritānijā ir viena no populārākajām un iecienītākajām personām no britu karaliskās ģimenes.

“Tie nelielie sasniegumi, kas redzēti no Velsas princeses puses, iespējams, vispār netiktu pamanīti, ja to izdarītu kāds cits no britu karaliskās ģimenes. Bet līdzko to ir izdarījusi Keita, mēs visi sakām – “Wow”” – Skūbijs raksta grāmatā.

Laikraksts “Sunday Times” raksta, ka Omīds Skūbijs Keitu ir raksturojis grāmatā kā sievieti, kura baidās kaut ko darīt un vienīgais, ko viņa prot, ir smaidīt fotokamerām.

Tāpat Omīds šajā grāmatā apgalvo, ka patiesībā aiz saticīgajām karaļa Čārlza un vecākā dēla prinča Viljama attiecībām slēpjas liela konkurence par cīņu par troni. Lai gan princis Viljams ir nākošais rindā uz Lielbritānijas troni, aiz sava tēva karaļa Čārlza, kurš jau šobrīd ir Lielbritānijas karalis…

Omīds nav aizmirsis dažas rindiņas “piemest” arī par karali Čārlzu, kuru viņš raksturojis kā izšķērdīgu mantrausi, kurš izvirzījis “neizpildāmas” prasības.

Tikmēr laikrakstam “Sunday Times” bijušais Britu karaliskās ģimenes apsardzes vadītājs Dejs Deiviss, komentējot Omīda apgalvojumus, teicis: “Es nezinu, par kādām domstarpībām raksta Omīds, taču man vienmēr tēva un dēlu attiecības bija likušās tuvas.”

Soctīklos briti pēc grāmatas iznākšanas raksta:

“Es neticu ne vārdam, ko šis Skūbijs saka, un tas ir visai pretenciozi – no kurienes ir iegūta šāda informācija?”

“Šādi cilvēki zina, ka karaļnama pārstāvji ļoti reti kaut ko komentē, un no Harija puses tas gan ir noticis neskaitāmas reizes un notiks, acīmredzot, visa viņa mūža garumā. Lēts publicitātes triks.”

“Tas viss izklausās pēc kārtējā mēģinājuma iedzīt ķīli starp karali Čārlzu un princi Viljamu.”

Jāpiebilst, ka grāmatas autors Omīds Skūbijs ir arī līdzautors Harija un Meganas bestselleram “Finding Freedom”.

Savās grāmatās un publikācijās Omīds Skūbijs britu karalisko ģimeni ir nosaucis par “aizvēsturisku”, “neiecietīgu”, “fanātisku” un “priviliģēto organizāciju”.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru