Ar kādām sievietēm izvēlas precēties skaistie un bagātie vīrieši: ekspertu viedoklis

Agrāk bija pieņemts, ka blakus bagātiem vīriešiem var būt tikai iespaidīgas modeles, taču šis laikmets beidzot kļūst par pagātni.

Vīrieši vairs neuzskata sievu par “trofeju” vai “rotu”, ar kuru jālepojas draugu priekšā.

Protams, arī mūsdienās joprojām priekšroka tiek dota vispievilcīgākajām sievietēm, taču izskats vairs nav noteicošais faktors.

Attiecību eksperte un autore Libertija Frankla, balstoties uz redzēto savā praksē, norādīja, kādas sievietes sev līdzās izvēlas turīgi un izskatīgi vīrieši.

Laba ģimene

Bieži starp bagātiem cilvēkiem joprojām tiek slēgtas “dinastiju” laulības. Tas nozīmē, ka sieva tiek izvēlēta no šaura turīgu cilvēku loka.

Šādai sievietei parasti ir nevainojama ģimene un labi ienākumi.

Lasi vēl: Kādā nedēļas dienā jums vajadzētu lūgt piedošanu, lai patiešām salīgtu: tautas ticējums

Ar viņu var parādīties sabiedrībā bez kauna

Bagāts vīrietis spēj nopelnīt bagātību, pateicoties netriviālām intelektuālām spējām, talantam un centībai. Tāpēc viņš vēlas, lai arī viņa sieva būtu pietiekami izglītota un inteliģenta.

Ar šādu dāmu nebūs kauns parādīties inteliģentu un bagātu cilvēku priekšā.

Pašpietiekama personība

Ja runājam par mūsdienu turīgajiem un izskatīgajiem vīriešiem, tad viņu pieeja līgavas izvēlē ir nedaudz mainījusies. Agrāk bagāto vīru sievas rūpējās tikai par savu skaistumu, brīvdienām un iepirkšanos.

Taču jaunās paaudzes bagātie vīrieši vēlas sev blakus redzēt spēcīgu un neatkarīgu sievieti ar saviem uzskatiem, ienākumiem un hobijiem, norāda eksperti.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru