Mēs tev pastāstīsim KAD partneris sāk krāpt savu otro pusīti

Ja Tev jau ir bijusi nelāga pieredze ar partneri, kurš tevi ir krāpis, tad tagad ir iespēja uzzināt, kad visticamāk tas notiks, ja tas notiks atkal!

Lasi vēl: Kādēļ kategoriski aizliegts risināt citu cilvēku problēmas

Cilvēki ir ļoti sarežģītas būtnes, bet vairumam ir līdzīgas vadlīnijas, kad runa ir par dzīvnieciskiem instinktiem tādiem kā- pārošanās. Kad cilvēkiem visbiežāk paslīd kāja un viņi laiž pa kreisi?

Trīs pētnieki 2500 dalībniekiem deva aptuveni 25 000 iespējas krāpt. Viņi atklāja zīmīgu sakritību, ka cilvēki ļāvās saviem instinktiem biežāk, kad viņiem drīzumā bija plānots pabeigt kādu apjomīgu projektu, pamest darbu vai pabeigt mācību semestri.

Tendence ir tāda, ka cilvēki kļūst “vaļīgāki”, kad viņiem tuvojas kaut kā beigas. Cilvēkā iestājas apziņa, ka tā ir vienīgā un iespējams pēdējā reize, kad kaut ko tādu var darīt. Dati rāda, ka cilvēki tam ļaujas, lai vēlāk nebūtu nožēlas sajūtas, ka viņi ir palaiduši garām kaut ko lielisku savā dzīvē un kaut ko nav izdarījuši.

Krāpšanās jeb melošana kā tāda notiek tad, kad cilvēkam tiek kaut kas piedāvāts par konkrētu izdarīto darbu, kuru šķietami neviens nekontrolē.

Lasi vēl: 7 pazīmes, ka tu esi stipri iespiests zem ”sievietes tupeles”

Vienā eksperimentā dalībniekiem iedeva vairākas esejas, lai viņi tās novērtē. Tiem tika pateikts, ka viņiem samaksās atkarībā no tā, cik ilgi viņi būs pavadījuši laiku katras esejas izskatīšanai. Dalībnieki tika atstāti vieni ar esejām, bet viņi tika novēroti un tika uzņemts laiks. Pēc tam atklājās, ka lielāka daļa meloja sakot, ka pie eseju vērtēšanas tika pavadīts ilgāks laiks, jo viņi zināja, ka samaksa būs lielāka.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru