Linda Mūrniece “Facebook” publicē pielūdzēju sūtītās vēstules

Bijusī ministre Linda Mūrniece dalījusies ar ļoti atklātu ierakstu Facebook, atklājot, kādas vēstules viņa saņem no vīriešim, kuri vēlas iepazīties:

“Kad dažas nedēļas pēc “sveicināti” domā, ko vēl gudru uzrakstīt…

Kādam tiešām šķiet, ka tieši es un tieši tagad sēžu un gaidu, kad man beidzot uzrakstīs vienu vārdu un es metīšos atbildēt?

Nerakstiet tās prastās muļķības sliktā latviešu valodā! Lūdzu! Nezinu nevienu sievieti, kuru tas varētu ieinteresēt.

Protams, varu nelasīt vēstules. Bet dažu brīdi šķiet, ka tomēr tās jāapkopo kādā atsevišķā rakstā. Jo tik ļoti aizskarošas tās ir.

Lasi arī: Par ko ir kļuvusi manas skolas skaistākā meitene 10 gadus vēlāk

Kas ir tie vīrieši, kuri domā, ka ir neatvairāmi ar savu tekstu “sveicināti” , “varētam kādu kafeju”, “vaj satiekamies?”, “tu esi smukiņa”, “ ko dari?”, “ gribu tevi” uzrunā sievieti? Kas ir tie vīrieši, kas domā, ka viena gandrīz 50 gadus veca bijusī ministre un visnotaļ veiksmīga sieviete steigsies atbildēt? Ko viņi vispār domā un vai domā?

Jā, varu ignorēt šos tekstus. Tomēr intensitāte, ar kādu pienāk tādas “mēstules” ir neaptverama. Tāpēc laikam skaidrs, kādēļ mums ir daudz skaistu, gudru un vienu sieviešu. Liela daļa vīriešu mēnešiem domā nākamo teikumu pēc “sveicināti” un neko citu arī nespēj izdomāt kā vienkāršu nepaplašinātu teikumu.

Ps. Nevispārinu. Zinu, ka ir normāli vīrieši. Viņi vienkārši neraksta stulbas vēstules. Viņi kaut kur ir. Visticamāk, pie savām foršajām sievietēm

Ps. Un tie – ar profila bildēm kopā ar sievu – jums kauna nav?!” raksta Mūrniece.

Tāpat viņa publicējusi ekrānšāviņus ar saņemtajām vēstulēm. Piemēram, vienā no tām teikts:

“piedodiet ka es tā rakstu PATIKAT JŪS MAN ĻOTI TRAKU MANI PADARAT”.

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru