Lauvas bārsta naudu, un Vēžiem nāksies taupīt: horoskops 2023. gada 11. jūlijam

Otrdien, 2023. gada 11. jūlijā, jārāda aktivitāte un apņēmība. Īpaši panākumi būs “mobilo” profesiju pārstāvjiem, bet programmētājiem un grāmatvežiem klāsies grūti, norāda astrologi.

Kas katru zodiaka zīmi sagaida gaidāmās nedēļas pirmajā darba dienā, noskaidroja portāla  žurnālisti.

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)
Aunam gribēsies darīt visu uzreiz, un dažu cilvēku lēnums tevi ļoti kaitinās. Kontrolējiet sevi: pirmkārt, nesteidzieties, otrkārt, nevienu nekritizējiet un nespiediet.

Vērsis (no 20. aprīļa līdz 21. maijam)
Vērša darba rezultāti būs tieši atkarīgi no noskaņojuma, ar kādu tu pamosties no rīta. Jebkurā gadījumā jūsu enerģijas pietiks, lai izpildītu otrdienas plānu. Jums vienkārši ir jābūt gatavam un jānosaka mērķi.

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)
Dvīņiem šķiet, ka viņiem nepietika brīvo dienu. Jūs neesat atpūties, jūs neesat pietiekami gulējis. Maz ticams, ka ar šādu noskaņojumu izdosies kaut ko paveikt un gūt panākumus. Necenties sevi pārspēt – nokārto aktuālas lietas un dodies mājās laicīgi, nekavējies. Pavadiet vakaru atpūšoties labā kompānijā.

Vēzis (22. jūnijs–22. jūlijs)
Vēžiem burtiski uz visu būs jātaupa. Turklāt jums tagad ir maz enerģijas, un jūs nevarēsit paveikt kaut ko svarīgu un grandiozu. Jūsu pasivitātes dēļ var ciest kopējais projekts. Tomēr nevajag sevi piespiest darīt to, ko nevari, pretējā gadījumā būs vēl sliktāk.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)
Lauvas centīsies izmantot naudu savu mērķu sasniegšanai. Tomēr ir vērts atgādināt: ne viss tiek pārdots un ne viss tiek nopirkts. Ja jums ir lieka nauda, ​​iztērējiet to labdarībai vai aizdodiet kādam.

Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)
Jaunavas visu dienu jutīsies neērti. Iemesli tam nav zināmi. Jūs pats izdomāsit iemeslu. Atslābinieties un nesaasiniet situāciju. Neradiet problēmu tur, kur tai vispār nevajadzētu būt. Ja iespējams, pavadiet laiku vienatnē un atpūtieties.

Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)
Savādi, bet pārmērīga aktivitāte var kļūt par cēloni Svaru nepatikšanām. Rezultātā jūs nonāksit tālu no tā, uz ko tiecāties. Nespiediet lietas un neiejaucieties kāda cita personīgajā dzīvē, un tad jums viss būs vairāk vai mazāk labi.

Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)
Skorpioniem ir jāēd pareizi un pietiekami gulēt. Pretējā gadījumā nevar izvairīties no problēmām ar pašsajūtu un figūru. Turklāt jums ir nepieciešams ietaupīt naudu, atceroties proporcijas sajūtu. Citādi paliksi ar tukšām kabatām, un līdz mēneša beigām vēl ir daudz laika, un jādzīvo par kaut ko.

Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)
Strēlnieki ir enerģijas un iedvesmas pilni. Tas, vai izdosies tos īstenot, ir atkarīgs no apstākļiem un situācijām. Tu pārvērtīsies par īstiem supermeniem un varēsi demonstrēt savu superspēju. Tajā pašā laikā neļaujiet savām spējām pārvērsties egoismā.

Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)
Mežāžu disciplīna un pašorganizācija šajā dienā būs ļoti vāja. Ir pilnīgi bezjēdzīgi prasīt no sevis kaut kādu kārtību, ja nav vēlēšanās kaut ko sistematizēt. Atpūtieties un ejiet līdzi plūsmai. Sakārto sevi un savas lietas nākamajā dienā.

Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)
Ūdensvīri būs radoši un fantazēs visas dienas garumā. Lidošana mākoņos, protams, nav slikta, taču neaizmirstiet vismaz reizēm “nolaisties” un veikt reālus uzdevumus. Citādi tavas lietas sakrāsies, tad negrābsi.

Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)
Nav labākais laiks Zivīm. Jūs esat dusmīgs un neapmierināts. Šādā noskaņojumā diez vai izdosies gūt panākumus. Turklāt visam pievienosies pārmērīga paškritika. Savelciet sevi kopā un esiet objektīvāks un līdzsvarotāks.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru