Latvijā pazīstamais aktieris – “Miedziņš” – Jānis Jarāns, devies prom no Latvijas

Foto – Jānis Jarāns/ Facebook.

Latvijā iemīļotais aktieris Jānis Jarāns, kurš savulaik bija populārais Miedziņa tēls bērnu raidījumā “Miedziņš”, atkal devies prom no Latvijas.

Socvietnē “Facebook” viņš ievietojis vairākas fotogrāfijas, kurās redzamas palmas, kalni, pludmale un skaisti saulrieti. Kādā pie fotogrāfijām Jānis atbildot uz jautājumu, kur viņš šobrīd atrodas, raksta – “Šoreiz Spānijā”.

Aktieris Jānis Jarāns, sniedzot intervijas, vairākkārt ir stāstījis, ka viņa hobijs jau vairākus gadus ir tieši ceļošana. Viņš cenšoties doties ceļojumā vismaz trīs vai četras reizes gadā, jo, ja tas sanākto retāk, tad viņam esot slikta sajūta.

Jarāns arī dalījies padomos, ka tik bieži ceļojot, ir jāiegādājas laicīgi aviobiļetes un nevajag “pirkt” tūrfirmu pakalpojumus, tad arī kopējās ceļojumu izmaksas ir krietni lētākas.

Aktieris intervijās stāstījis, ka “viņam ir viss, kas vajadzīgs, turklāt es braukāju apkārt pa pasauli”. To viņam neviens nevarot atņemt – varot jau pirkt dārgas gleznas vai mēbeles, bet to visu līdzi nepaņemsi, kad būs jādodas prom no šīs pasaules…

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru