Kopš senseniem laikiem…. Ja tu sapnī redzi Ziemassvētku eglīti: 11 skaidrojumi, ko tāds sapnis patiesībā nozīmē

Foto – Pexels

Ja tu sapnī redzi Ziemassvētku eglīti, nevajag domāt, ka tas ir tāpēc, ka tavas smadzenes zemapziņā daudz prāto par gaidāmajiem svētkiem. Patiesība ir tāda, ka kopš senseniem laikiem Ziemassvētku egle tiek uzskatīta par mistisku objektu.

Mūsu senči ticēja, ka ne bez iemesla daži savos sapņos redz Ziemassvētku eglīti. Ja tu esi viens no tiem, kas sapnī šo koku ir redzējis, pēc pamošanās centies atcerēties šādas lietas – kādā krāsā bija egle, cik liela tā bija un ko tu savā sapnī darīji pats?

11 ticējumi par Ziemassvētku eglīti sapnī!

1. Ja tu savā sapnī redzēji lielu Ziemassvētku egli – šāds sapnis sola labas ziņas. Visticamāk, drīzumā tu saņemsi mantojumu.

2. Ja sapnī redzētā egle bija zaļā krāsā, atrodoties telpās vai nosapņoji egli, kas aug dabā – tas nozīmē, ka drīzumā tevi sagaida jaunas, skaistas, nopietnas attiecības.

3. Ja tu sapnī redzēji izmestu eglīti vai salauztu – tā nav laba zīme. Tas nozīmē, ka tevi drīzumā sagaida vientulība.

4. Ja tu redzēji nobirušu, sausu egli, šāds sapnis tevi brīdina, ka tavas attiecības ar mīļoto ir nonākušas krīzes situācijā.

5. Ja nosapņoji mākslīgo egli, arī tā nav laba zīme – tas ir stāsts par nodevību, kas drīzumā tevi sagaida.

6. Bet, ja tu sapnī redzēji ļoti krāšņi izdekorētu Ziemassvētku eglīti, tevi drīzumā sagaida papildus peļņas iespējas vai pat liela bagātība.

7. Ja tu nosapņoji par eglīti, kurai ir čiekuri – šāds sapnis sola ģimenes pieaugumu.

8. Ja tavā sapnī egle bija krāsaina: zila – tevi sagaida kauns, zelta vai dzeltena – tevi sagaida bagātība, sarkana – tevi gaida kāds kaislīgs romāns, taču tas nebūs ilgstošs.

9. Ja tu esi neprecēta sieviete un nosapņoji Ziemassvētku egli, tas nozīmē, ka tu iesaistīsies kādā darījumā, kas nesniegs gaidītos rezultātus.

10. Bet, ja tu esi bērniņa gaidībās un sapnī redzēji Ziemassvētku eglīti – tā ir laba zīme. Tas nozīmē, ka tev piedzims vesels bērniņš.

11. Bet, ja tu esi precēta sieviete un savā sapnī redzēju skaisti dekorētu Ziemassvētku egli, šis sapnis nozīmē harmoniju un mīlestību ar vīru.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru