Kāzu datums pastāstīs par to, kāda būs jūsu laulību dzīve

Šo noteikti ir vērts izlasīt!

Lasi vēl: Šī vienkāršā metode vienā rāvienā iemācīs jūsu bērnam reizrēķina tabulu

Vēlaties uzzināt, kā kāzu datums ietekmēs jūsu laulību dzīvi? Atbildi uz šo jautājumu jums sniegs numerologi. Lai gan šī nozare vēl nav atzīta par īstu zinātnes nozari, cilvēki pie numerologiem vēršas jau vairāku gadsimtu garumā (iespējams, pat tūkstošiem gadu garumā!), tajā skaitā arī sabiedrības augšējie slāņi, pat karalienes un prezidenti.

Lai uzzinātu, kā attīstīsies jūsu ģimenes dzīve un kam tajā būt gataviem, ir nepieciešams uzzināt jūsu laulības ciparu. Tamdēļ jums būs jāsaliek kopā visi cipari, no kuriem sastāv jūsu kāzu datums.

Piemēram, jūs esat ieplānojuši kāzas 2018. gada 3. augustā. Pārliekam šos ciparus, lai iegūtu šādu skaitļu virkni – 3.08.2018. Tagad visus šos ciparus saskaitām kopā: 3 + 8 + 2 + 1 + 8 = 22. Divciparu skaitļus nepieciešams sadalīt un saskaitīt tā, lai iegūtu viencipara skatili. Šajā gadījumā sanāk 22 = 2 + 2 = 4. Šis arī ir jūsu laulību cipars.
Tagad jums atliek vien uzzināt, ko nozīmē šie cipari. Ja jums neapmierina zem šī cipara esošais laulību liktenis, kāzas var ieplānot citā datumā.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru