Ja viņam telefonā uzstādītas šādas aplikācijas, tad viņš noteikti jūs krāpj

Tiger Text
Lai gan aplikācija “Tiger Text” sākotnēji tika izveidota un izmantota biznesā, tie, kas krāpj savas sievietes, ļoti ātri iemācījās šo aplikāciju izmantot savā labā. Tas palīdz lietotājiem slēpt un neuzrādīt gan zvanus, gan ziņas no noteikta lietotāja (piemēram, vīrieša mīļākās). Kad kāds, ko jūs nevēlaties, cenšas jums, piemēram, piezvanīt, viņam tiek paziņots, ka abonents pašlaik nevar atbildēt uz jūsu zvanu.
Nosy Trap
Ja jums ir romāns ar kādu citu, un jūs baidāties, ka jūsu partneris var to atklāt, “Nosy Trap” palīdzēs jums noķert vispirms viņus, līdz viņi būs paspējuši to izdarīt ar jums. Ja atstājat šo telefonu bez pieskatīšanas, ieslēdziet šo aplikāciju. Brīdī, kad kāds centīsies jūsu telefonu atbloķēt, tas automātiski nofotografēs šo cilvēku.
Fox Private Message
Ja jūs redzat, ka jūsu partneris krata savu telefonu, esiet vērīgi, jo, iespējams, ka tiek izmantota “Fox Private Message” aplikācija – šī aplikācija izdzēš visas ziņas brīdī, kad telefons tiek kratīts. Turklāt šis pielikums telefonā tiek paslēpts, līdzko jūs uzstādījāt konkrētu kontaktu par privātu. Visas ziņas no šī cilvēka turpmāk pienāk pa taisno šajā pielikumā, nevis kopējā paziņojumu mapītē.

avots

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru