Ja tu dari šīs lietas, tad viņš tevī nesaskatīs savu topošo sievu

Tu strīdies par sīkumiem

Ja tu savu vīrieti visu laiku bakstīsi un liksi darīt to ko tu vēlies, tad viņam ātri vien tas apniks un viņš sāks nožēlot, ka ir iepazinies ar tevi. Ja tu sāksi strīdēties par dažādiem nesvarīgiem sīkumiem, tad viņš var vienkārši klusējot no tevis aiziet un tu to pat nepamanīsi.

Tu nevēlies bērnus

Ja tu cītīgi uzstāj, ka tev nekad nebūs bērnu vai ka tev viņi nemaz nepatīk, tad tas ir liels rādītājs, ka vīrietis tevi nevēlēsies par sievu. Kam viņam sieva, kura nevēlas bērnus? Ja arī vīrietis nav uzsācis sarunu par bērniem, tad tici man – klusībā viņš cer kādreiz rokās turēs mazu zīdainīti, kurš būs no mīļotās sievietes.

Tu viņam neļauj izklaidēties

Ja attiecībās ir uzticība vienam pret otru, tad nebūs nekādu problēmu vīrieti palaist kopā ar draugiem atpūsties un nedaudz izklaidēties. Tu būsi pārliecināta, ka viņš sliktas lietas nedarīs. Ja šīs uzticības attiecībās nav, tad protams, sieviete sāks galvā izdomāt dažādas situācijas un rezultātā vīrietim neļaus doties pie draugiem.

Tu neesi viņa mamma, bet gan mīļotā meitene! Atver taču acis! Vīrietim ir jāļauj izklaidēties arī bez tevis. Nepiesien viņu pie neredzamās ķēdes, jo viņš ilgi to neizturās un tevi vienkārši pametīs.

Lasi vēl: Uzzini kurš ir pats labākais vīrs pēc zodiaka zīmes

Tu viņam nevelti pietiekoši uzmanības

Tu viņu nemaz neredzi. Tev ir pilnīgi vienalga viņš ir blakus tev vai nav. Ilgi nesatiekot viņu tu ar viņu pat nesasveicinies. Ar savām draudzenēm neiepazīstini. Ja arī iepazīstini, tad piemitini kādu sliktu frāzi, kas attiecas par viņu. Kā tu domā, cik gan ilgi viņš to visu pacietīs?

Dzīvojiet saticīgi!

 

Avots: soulpost.ru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru