Fen šui noteikumi par naudas koka novietošanu mājā

Gandrīz katras saimnieces mājā aug naudas koks. Tam ir daudz iemeslu: šo augu ir viegli kopt, tas ir skaists un noderīgs.

Bet tikai kā iestādīt naudas koku, lai tas ne tikai labi augtu, bet arī piesaistītu mājai veiksmi un labklājību? Uz to ir atbilde fen šui speciālistiem. Tāpēc šodien pastāstīsim, kur jums vajadzētu novietot naudas koku, lai nauda kā upes ieplūstu jūsu mājā.

Piemēram, vardes statujiņa ar monētu mutē, kas novietota uz sarkanas salvetes, ir drošs ceļš uz finansiālu labklājību. Taču visbiežāk galvenais bagātības simbols ir naudas koks. Šis augs tiek uzskatīts par spēcīgāko magnētu materiālās bagātības piesaistīšanai!

Naudas kokam ir pilnīgas lapas, kurās tiek uzglabātas barības vielas. Bagātības daudzums ir atkarīgs no tā, cik mīkstas tās ir. Citiem vārdiem sakot, šī koka stāvoklis ir tieši saistīts ar ģimenes finansiālo stāvokli.

Lasi vēl: Ātri pagatavojama gardā sēņu zupa

Svarīgi ir pašam iestādīt koku. Stādīšanai var iesakņot dzinumu vai izmantot veikalā nopirktu pieaugušu koku. Iepriekš sagatavotu podiņu piepildiet ar piemērotu augsni, izveidojiet padziļinājumu un ievietojiet tajā stādiņu. Tad pievienojiet augsni un aplejiet.

Naudas koks jānovieto bagātības zonā – istabas dienvidaustrumu daļā. Kompass palīdzēs noteikt debesu puses mājā. Šajā gadījumā ir svarīgi pievērst uzmanību pareizam šīs bagātības zonas noformējumam.

Jūsu mājoklī naudas kokam ir jājūtas mājīgi un ērti. Ir vērts parūpēties par pietiekamu apgaismojumu, nodrošināt regulāras ventilācijas iespēju, tīrību. Un labi ir pie tā arī izvietot dažas figūriņas zelta, zaļos un zilos toņos. Šādos apstākļos augs varēs pilnībā atklāt savas spējas un aktīvi piesaistīt mājoklim labklājību.

Starp citu, naudas koks var kļūt ne tikai par talismanu bagātības piesaistīšanai, bet arī par sava veida detektoru tam, kas notiek jūsu ģimenes finanšu jomā.

Ja nezināmu iemeslu dēļ jūsu naudas kokam sāk dzeltēt lapas, koks saslimst un saliecas pie saknēm, tas nozīmē, ka jūs gaida lieli naudas zaudējumi. Un ir steidzami kaut kas jādara, lai kaut kā sevi pasargātu.

 

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru