Būtiskas pazīmes, kas liecina, ka jūsu attiecības sagādā tikai sāpes

Attiecības ne vienmēr sniedz mums laimi un prieku, dažkārt tās var būt sāpīgas un nepanesamas, taču cilvēki nešķiroties tāpēc, ka joprojām tic kopīgai nākotnei.

Tomēr ir būtiskas pazīmes, kas liecina, ka jūsu attiecībās ir tikai sāpes.

Ja cilvēks neizprot savas tumšās puses un neapzinās, kā viņa rīcība ietekmē apkārtējos, tas ir kā spilgts reklāmas stends, kas norāda uz to, ka ceļš uz toksiskām attiecībām var būt priekšā. Kļūdu izgaismošana, manipulācijas un negatīvās projekcijas spēles, kas pārkāpj ētiku un morāli, ir tikai neliela daļa, ko cilvēks bez personīgām veselīgām robežām var nepamanīt.

Uz ko nekavējoties pievērst uzmanību:

Pārspīlētu pašvērtējumu

Persona var meistarīgi slavēt sevi un savus varoņdarbus, nepamanot, ka tas liecina par dziļu sevis nenovērtēšanu.

Partnera signālu ignorēšana

Vienaldzība pret partneri var liecināt ne tikai par pašapziņas trūkumu, bet galējos gadījumos arī par slēptām sociopātijas pazīmēm, kad empātija kļūst par retu viesi.

Nespēja atzīt savas kļūdas

Atteikšanās atzīt kļūdas un atvainoties var liecināt par pašizpratnes trūkumu un, iespējams, par narcisismu vai citām nopietnām novirzēm, kuras labāk atklāt jau iepriekš.

Nereālistiskas cerības

Ja persona attiecībās veido fantāzijas, kas neatbilst realitātei, tas var signalizēt par emocionālā brieduma trūkumu, robežu trūkumu ar vecākiem un toksisku atkarību.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru