VIDEO. Talantīgais latviešu pianists Vestards Šimkus negaidīti atklāj, no kā viņam ir vairāk bail? Atbilde pārsteidz!

Foto – ekrānuzņēmums

Latviešu izcilais pianists Vestards Šimkus viesojās TV raidījumā “Pasaki to skaļi” un runāja par to, kādas ir viņa vislielākās bailes. Mākslinieka atbilde ir pārsteidzoša!

“Viena tāda lieta ir, jā, un tā ir dejošana!” – negaidīti paziņo pianists.

Viņš teic, ka, piemēram, citu cilvēku kāzās, kad visi dejo, esot traki sarežģīti: “Tad nu man ir tās aukstās pēdas un es bēgu, aizbildinoties, ka uz tualeti vai ka man kaut kas ir jāpameklē mašīnā… Jo dejošana man izraisa nopietnas pārdomas, jā…”.

Raidījuma vadītāja jautā, ko par to saka Vestarda sieva?

“Nu, neko labu jau nesaka! Bet viņai ar to ir jāsamierinās. Nu, es neprotu dejot, es neesmu to pat mēģinājis darīt. Dejošana, man šķiet, ir apmēram tas pats, kas cilvēkam, kurš nekad nav spēlējis klavieres, likt viņam spēlēt klavieres!” – viņš atzīst.

Lasi vēl: VIDEO. “Nevarētu teikt, ka tagad dzīvoju pusbadā, bet…” – latviešu iemīļotais komponists Raimonds Pauls pastāsta, kāda šobrīd ir viņa ikdiena

Vēl pianists pārsteidza ar to, ka jau vairāk nekā 10 gadus ir atteicies no saldumu lietošanas uzturā.

“Es tos aizvietoju ar kaut ko veselīgāku, garšīgāku, interesantāku,” – viņš saka un atklāj, ka agrāk viņam saldumi patiešām garšojuši.

“Es esmu tāds cilvēks, kas tā strikti vienā dienā var izlemt kaut ko darīt, un es to daru. Nu, tajā dienā es biju daudz saēdies šokolādi, saldējumu un daudz ko citu, un mani šķebināja, un es tā pie sevis padomāju – bet kā būtu vairs nekad mūžā neēst saldumus? Un tā es to iedomājos un pēc tās minūtes es izlēmu vairs neēst saldumus. Un tā es tos vairs neēdu 16 gadus!” – viņš stāsta.

Vestards Šimkus viesojas raidījumā “Pasaki to skaļi”, noskaties šeit.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru