Tiana Atlasa pastāstīja, kuras zodiaka zīmes mainīs savu dzīvi pēc 13. jūlija

Astropsiholoģe Tiana Atlasa pastāstīja, kura dzīve mainīsies pēc 2023. gada 13. jūlija. Horoskops zodiaka zīmēm palīdzēs noteikt prioritātes.

Ko šis notikums nes cilvēcei, noskaidroja portāla žurnālisti.

 

Mēness dienas 13. jūlija galvenās īpašības

2023. gada vasarā Mēness otro reizi pietuvosies minimālajam attālumam līdz Zemei. 13.jūlijā plkst.12:09 pēc Maskavas laika Mēness kļūs pilns, sasniedzot 100% diska apgaismojumu.

Zemes pavadonis atradīsies uz Vēža-Mežāža ass. Šīs zīmes ir atbildīgas attiecīgi par ģimeni un karjeru. Tāpēc tieši šīs sfēras padosies Mēness ietekmei, kā saka Tiana Atlasa.

Pilnmēness ir spēcīga enerģija, tāpēc dažas aktivitātes var būt kaitīgas. 13. jūlijā vajadzētu atturēties no:

no kafijas, alkoholisko dzērienu ļaunprātīgas izmantošanas;

no konfliktiem un strīdiem ar citiem;

no negatīvām domām.

 

Astropsihologs iesaka koncentrēties uz saviem mērķiem un plāniem. Reizēm tas būs ārkārtīgi grūti. Kosmosa enerģija izraisa daudz dažādu domu, tāpēc nebūs viegli uz kaut ko koncentrēties. Jums ir jāpieliek pūles, bet tas ir tā vērts.

 

Horoskops zodiaka zīmēm no Tiana Atlas

Astropsihologs saka, ka 13. jūlija diena globāli neko nemainīs. Izmaiņas būs sākuma punkts. Būtībā tie skars jomas, kas cilvēkiem ir prioritāras. Īpašus panākumus var gūt lietās, kas sāktas 2023. gada pirmajos mēnešos.

Kā atzīmē astropsihologs, daļai zodiaka apļa pārstāvju vasaras atvaļinājumu vajadzētu pārcelt uz augustu, bet jūlijā pievērsties jauna darba atrašanai vai svarīga projekta īstenošanai. Vērsim, Zivīm, Skorpionam un Jaunavai karjerai jābūt prioritātei. Viņiem būs vieglāk nekā citiem atrast vēlamo vakanci, iegūt paaugstinājumu vai prēmiju, vai īstenot kādu interesantu projektu.

Šim zodiaka kvartetam veiksies jūsu personīgajā dzīvē. Viņi saņems vēlamo laulības piedāvājumu. Daži no viņiem jūlijā sapratīs, vai viņi dzīvo kopā ar īsto partneri.

Piesardzību vajadzētu izrādīt Mežāzim, Vēzim, Aunam un Svariem. Pirmajām divām zīmēm būs nepieciešama radošums svarīgu jautājumu risināšanā. Atcerieties, ka jūs nevarat sasniegt vēlamo rezultātu, ja darāt visu kā iepriekš. Jaunā pieeja ļaus jums redzēt citu efektu. Mainiet savu stratēģiju un redziet iespējas.

Citām zodiaka zīmēm šī diena īpašas pārmaiņas nenesīs. Tāpēc jums vajadzētu ievērot vispārīgos noteikumus un nepadoties emocionāliem uzliesmojumiem.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru