Tev ir apnikušas tā saucamās ”pohas”? Izlasi šo un tu vairs nekad viņas nepiedzīvosi!

Bytox ir jaunā plākstera nosaukums, kas ir lietojams līdzīgi kā nikotīna plāksteris. Tas paveiks savu darbu un glābs tevi no paģirām arī, ja tu būsi to uzlīmējis uz sava pleca jau pēc pāris dzērieniem. Tas darbojas tā, ka plāksteris papildina vitamīna krājumus tavā organismā, kad tu patērē alkoholu. Zūdot vitamīniem un vajadzīgajām vielām no organisma, orgāni, kuri zaudē visvairāk sāk streikot un sāpēt. Rodas nepatīkams izjūtas. Plāksteris, jau pašā sākumā, neļauj orgāniem sākt mocīties no vitamīnu trūkuma.

Lasi vēl: Jūsu laulība ir apdraudēta, ja jūsu vīrs bieži saka šīs frāzes

Lai gan šis produkts nav saņēmis nekādus oficiālus medicīniskus apstiprinājumus par tā darbību, interneta vietnes ir pilnas ar apmierināto patērētāju atsauksmēm. Viens lietotājs dalās savā pieredzē: “Es to esmu mēģinājis 2 reizes. Abas reizes uzlīmēju plāksteri pēc 9 vai 10 martini glāzēm. Man tas darbojas lieliski. Nākamajā rītā nav jūtamas nekādas sekas.”

Lasi vēl: Divi zodiakālie pāri, kuriem ir vistiprākā savienībā, kāda vien ir redzēta

Plāksteris ir jāuzlīmē aptuveni 45 minūtes pirms alkohola lietošanas. Tur tam ir jāpaliek līdz nākamajam rītam vai aptuveni 8 stundas pēc alkohola lietošanas. Plāksteris, atšķirībā no pret paģiru tabletēm, izdala visus vajadzīgos vitamīnus pakāpeniski, kad organismam tas ir nepieciešams, bet tabletes dod lielu vitamīnu devu uzreiz.

Tomēr vajadzētu atcerēties, ka šis plāksteris neglābj tevi no piedzeršanās, kas iespējams liks tev ideāli dejot, skaisti dziedāt un būt neaptverami asprātīgam!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru