Steidz pārbaudīt savu naudiņu maciņā, jo tā var būt daudz vērtīgāka nekā tu domā! 5 eiro, patiesībā pat ir kolekcionāru vājais punkts

Starp visām eiro banknotēm, kas mums pieder, iespējams, var atrasties kāda reta banknote, kuras vērtība kolekcionāru acīs ir lielāka, nekā tās nomināls.

Lasi vēl: 5 padomi kā uzbudināt vīrieti ar savu ārējo izskatu

Lielākā daļa cilvēku, protams, uzskata, ka ir divu veidu nauda – īsta un viltota. Bet vai esi aizdomājies, ka ir īstas banknotes, kas ir īpaši vērtīgas?

Šajā rakstā ir apkopoti padomi, lai Tu varētu pārbaudīt savas banknotes makā. Diez vai iepriekš Tu biji iedomājies, ka par parastu naudas banknoti, Tev ir iespēja saņemt daudz lielāku naudu, nekā pašas naudas nomināls. Tad nu ķeramies klāt!

50 eiro – Dažas 50 eiro banknotes ir izlaistas ar nepareizu aizsarglīniju informāciju. Vieglākais veids, kā atpazīt šādas banknotes, ir pagriezt to pret gaismu. Ja uz 50 eiro aizsarglīnijas ir redzams 100, tad kolekcionāru vidū šīs banknotes vērtība ir daudz lielāka.

100 eiro – Daļa 100 eiro banknošu izdošana apgrozībā ir nepareizi apgriezta. Arī pēc šādām banknotēm kolekcionāru vidū ir liels pieprasījums. Ja Tev ir šāda banknote, tad tās nominālu ir iespējams trīskāršot.

Lasi vēl: 7 viltīgi paņēmieni, kurus lielveikali pielieto, lai tu iztērētu pēc iespējas vairāk naudas

5 eiro – 5 eiro ir mazs nomināls, bet, ja Jums uzsmaidīs veiksme, tad Tu savu piecīti varēsi pārdot daudz reižu dārgāk. 5 eiro, patiesībā, pat ir kolekcionāru vājais punkts, jo tādu banknošu ir salīdzinoši maz. Piecīša noslēpums slēpjas tās sērijas numurā – vienas no retākajām sērijām ir ar pieciem vienādiem cipariem, ja Tev tāda atrodas makā, tad Tev tiešām ir uzsmaidījusi veiksme.

Tagad, kad zini šīs lietas, ik pa laikam papēti savas banknotes.

 

avots

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru