Slaida saimniece padalījās receptē, kā pagatavot šokolādes kūku bez miltiem un cukura, un nekādas cepšanas

Mājās gatavotus našķus bez cukura un miltiem saldumu cienītāji uztver diezgan skeptiski. Bet prasmīgi pavāri zina daudz veidu, kā radīt kaut ko garšīgu bez ierastajām sastāvdaļām.

Šodien pastāstīsim, kā pagatavot šokolādes kūku bez miltiem un cukura. Pat visizvēlīgākie viesi būs sajūsmā par šo kārumu. Lai gan viņi diez vai spēs saprast, no kā tas ir pagatavots.

Sastāvdaļas:

  • 100 g valriekstu
  • 100 g dateļu
  • 1 banāns
  • 6 ēdamkarotes kakao pulvera
  • Puse avokado
  • 1 ēdamkarote kokosriekstu eļļa
  • 1 ēdamkarote medus

Pagatavošana:

Vispirms uz dažām minūtēm iemērciet dateles siltā ūdenī. Rūpīgi noskalojiet tās un ievietojiet tās papīra dvieļos, lai atbrīvotos no liekā šķidruma. Pēc tam izņemiet kauliņus un ieberiet dateļu mīkstumu blenderī. Šeit ieberiet arī valriekstus un pēc tam visu labi sasmalciniet.

Riekstu un dateļu maisījumam pievienojiet pusi banāna un 4 ēdamkarotes kakao. Vēlreiz visu saberziet blenderī, lai veidotos bieza masa. Tas būs mūsu kūkas pamats.

Sagatavoto augļu masu ielieciet formiņās. No masas veidojiet arī augstas maliņas, lai varētu viegli pievienot pildījumu. Neizmantojiet visu masu, jo daļu vajadzēs vēlāk. Ielieciet visu saldētavā uz aptuveni 5 minūtēm.

Tad blenderī ieberiet avokado mīkstumu, kokosriekstu eļļu, otru banāna pusi un divas ēdamkarotes kakao pulvera. Sablenderējiet līdz viendabīgai masai, tad pievienojiet karoti šķidra medus (varat izmantot jebkuru saldo sīrupu) un vēlreiz sablenderējiet.

Ielieciet pildījumu formās un pārlieciet pa virsu pārējo augļu maisījumu. Neaizmirstiet ar dakšiņu nolīdzināt virsu, lai kūkai piešķirtu galīgo formu. Uz pusstundu ielieciet to saldētavā. Labu apetīti!

Lasi vēl: Nav labāka veida, kā notīrīt ādas izstrādājumus! Vecmāmiņas triks, kas strādā lieliski

Šādas šokolādes kūciņas lieliski izskatīsies uz jebkura galda! Bet jo īpaši tās novērtēs tie, kas vēlas ēst veselīgi vai ievēro diētu!

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru