2.Viņiem neinteresē, ja gribi iepirkties kur citur. Draudi, ka klienti šajā veikalā vairs neatgriezīsies, kļuva veci jau darbinieku pirmajās dienās. Praksē nav novērots, ka veikals tiek slēgts vai pārvietots, ja viens klients izrāda savas pretenzijas.
Ir zināms, ka ne vienmēr šis drauds ir īsts un cilvēki, kuri izteikuši šādus iespaidīgus vārdus, atgiežas, lai iepirktos, jau nākamajā dienā. Būsim atklāti, nespēja palīdzēt atrast īsto blūzīti, nodrošināt brīvas ģērbtuvju kabīnes vai neesoša iespēja samainīt nesen nopirktās šaurās bikses, nav iemesls, lai draudētu pazudināt veikalu no Zemes virsas.
3.Viņi labprātāk tev palīdz, nekā redz tevi rakājamies pa kārtīgajām drēbju kaudzēm. Veikala darbieniekam pat dārza ravēšana šķiet patīkamāka, ja runa ir par ģērbtuvēs esošo drēbju šķirošanu. Uz galdiem akurāti saliktās drēbes, kuras sašķirtotas pa izmēriem un stiliem, ir kā vērtīgs mākslas darbs. Iedomājies, ka uzglezno skaistu gleznu un tad kāds bērns to ‘’izskaistina’’ ar pildspalvu vai košu marķieri.
Tādu pašu sajūtu nākas pārdzīvot darbiniekiem, kad viņiem jānoskatās kā klienti rokas cauri svaigi sakārtotajām drēbju kaudzēm. Tā vietā, lai sašvīkātu mākslas darbu, pajautā vai viņiem ir tavs izmērs, darbinieki būs priecīgi, ja varēs palīdzēt. Tas prasa tikai 2 sekundes, un aizkavēs 20 minūšu darbu un galvassāpes.
Lasi vēl: Lai arī cik dīvaini tas izklausītos mēs šos čipšus esam ēduši nepareizi. Ražotājs iesaka ēst šādi!
4.Viņi nevar izdarīt izņēmumu tikai tāpēc, ka tu jauki palūdz. Veikalu darbinieki, it īpaši tie, kuri strādā lielos uzņēmumos, nedrīkst izdarīt izņēmumus. Izdarot kādu neatļautu pakalpojumu, viņi var zaudēt savu darbu, tieši tāpēc viņi izvēlas spēlēt pēc priekšniecības noteikumiem. Viņi neriskēs ar savu darbu, tikai tāpēc, ka tu kaut ko jauki palūdz. Tev būtu jābūt jaukam un laipnam pret visiem darbiniekiem neatkarīgi no tā vai viņi var vai nevar tev sniegt īpašu palīdzību.