Seši Zodiaka zīmju pāri, kam vienam ar otru ir visstiprākā saikne. KĀ CIMDIŅŠ AR ROCIŅU!

Zivis + Vēzis
Gan Zivis, gan Vēži zināmi kā vienas no visemocionālākajām Zodiaka zīmēm, kuru abu kopdzīve būs tik unikāla un lieliska, kā neviena cita. Kopā viņi mēdz ieslīgt savā mazā, īpatnējā pasaulītē, turklāt rod laimi no tā, ka viņi viens otru saprot. Viņu savstarpējais pievilkšanās spēks ir fantastisks.
Zivis un Vēži – unikāls pāris, jo viņi spēj pilnveidot un līdzsvarot viens otra iekšējo pasauli. Vēži ir jutīgi un piezemēti, bet Zivis – radošas un intuitīvas būtnes. Viņi izprot un saprot viens otra jutekliskumu, turklāt viņiem ir daudz kopīgu interešu.

Strēlnieks + Auns
Kad saiet kopā Strēlnieks ar Aunu, notiek neizbēgamais. Šie abi mīl lasīt viens otra domas, viņi plāno dažādus braucienus, apspriež ļoti dīvainus faktus. Šie divi ir intelektuālas un radniecīgas dvēseles, atrodot viens otrā partneri, ar kuru viņiem izdodas lieliski pavadīt laiku.
Strēlnieks un Auns ir zināmi kā lieli domātāji. Viņi ir neatkarīgi un ārkārtīgi ietiepīgi. Taču lieta ir tāda, ka šie abi zīmju pārstāvji priecājas viens par otra rakstura īpašībām, tādēļ viņi rada patiešām harmonisku simbiozi, kur katram iedalīta sava darba joma. Ja viņus saista romantiska saikne, tad viņi, pirmkārt, būs labākie draugi.

Dvīņi + Ūdensvīrs
Dvīņi un Ūdensvīri spēj lieliski līdzsvarot viens otru. Kamēr Dvīņi mēdz būt neizlēmīgi un vienmēr plivinās kaut kur pa gaisu, Ūdensvīri ātri spēj saņemt sevi rokās un nokoncentrēties. Viņi ir viens otram ļoti nepieciešami, lai sasniegtu savus mērķus: Dvīņi izgaismo Ūdensvīrus, bet Ūdensvīri iegroza Dvīņus pareizajā virzienā.
Viņu attiecības ir veiksmīgas, jo viņiem abiem ir viens mērķis. Galu galā Ūdensvīri vienkārši vēlas dzīvot harmonijā un pavadīt dzīvi kvalitatīvi, bet Dvīņi atbalsta viņu vēlmes. Viņi viens otram ir vajadzīgi, lai mācītos un attīstītos.

Jaunava + Vērsis
Jaunava un Vērsis – tas ir attiecības, kuras savienotas pašās debesīs. Viņi abi ir zemes zīmē dzimuši, tādēļ lieliski spēj viens otru papildināt un līdzsvarot. No viņiem sanāk lieliski draugi, fantastiski darba partneri, bet romantiskās attiecībās viņi viens otru saprot pat bez vārdiem.
Jaunavu iedvesmos Vērša pašpārliecināti dzīves gājieni (kā arī Vērša lieliskā gaumes izjūta). Viņi viens par otru to vien darīs, kā sajūsmināsies. Vēris būs pilnībā koncentrējies uz Jaunavu, viņš Jaunavai palīdzēs lieliski pavadīt laiku, turklāt atgādinot, kas dzīvē patiešām ir pats svarīgākais.

Lasi vēl: Lūgšana Jūlija mēnesim, lai tev viss izdotos. Draudziņ, neignorē šo!

Vēzis + Svari
Vēzis un Svari ir radniecīgas dvēseles. Vēzis ir emocionāls, bet Svari – līdzsvaroti. Vēzis ar lielāko prieku atdod Svariem visu savu mīlestību un pieķeršanos, ko viņi tik ļoti vēlas. Šīs divas Zodiaka zīmes ir ideāls pāris un labi draugi, kas vēlas miermīlīgu kopdzīvi. Attiecību pamatā ir tas, ka šīs abas zīmes pārstāvji ir ļoti emocionāli, kuri mierinājumu rod, citu cilvēku saprašanā un mierināšanā. Viņi mīl piestrādāt pie labākas dzīves, to pilnveidojot. Kopā viņi ir lieliska komanda.
Vēži alkst to sajūtu, ka viņi ir izvēlējušies īsto un vienīgo, pareizo, lai viņu dzīve mainītos partneru dēļ. Svari ir tie, kas spēs viņiem to dot.

 

avots

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru