RTU tiešsaistē iepazīstinās ar studiju iespējām uzņēmējdarbības un vadības jomā

2020.gada 20.maijā – Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) piektdien, 22.maijā, plkst. 16.00, sāk tiešsaistes sarunu sēriju “Sarunas ar maģistriem”, iepazīstinot ar maģistrantūras studiju programmām uzņēmējdarbībā un vadīšanā un to, kā studijas ietekmē karjeras izaugsmi.

22.maijā plkst. 16.00 RTU Facebook lapā tiešsaistē būs iespējams piedalīties sarunā ar Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) profesionālās maģistra studiju programmas “Līderība un vadība” vadītāju Ritu Greitāni un studentiem, lai tuvāk iepazītos ar studijām, pētniecības iespējām un karjeras izaugsmi, uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildes.

Unikālā studiju programma “Līderība un vadība” piedāvā iegūt zināšanas par sociāli atbildīgu, inovatīvu un efektīvu uzņēmumu vadīšanu, vienlaikus saņemot uzņēmuma vadītāja profesionālo kvalifikāciju.

28.maijā plkst. 17.00 būs iespējams plašāk izzināt profesionālo bakalaura programmu “Uzņēmējdarbība un vadīšana”. Ar programmu, kas sagatavo tautsaimniecības prasībām atbilstošus un starptautiski konkurētspējīgus vadītājus un ekonomistus, iepazīstinās programmas vadītāja IEVF dekāne Elīna Gaile-Sarkane, studenti un absolventi.

Savukārt 4. un 11.jūnijā plkst. 18.00 uzmanība tiks veltīta Latvijas-Norvēģijas starptautiskajai MBA (Master of Business Administration) studiju programmai “Inovācijas un uzņēmējdarbība”, kas prestižajā “Eduniversal” pasaules biznesa skolu reitingā 2019.gadā tika atzīta par labāko Austrumeiropā savā jomā.

Latvijas-Norvēgijas maģistra profesionālo studiju programma paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas veidot un attīstīt savu biznesu, kā arī jau esošajiem uzņēmējiem un dažādu līmeņu vadītājiem, kuri vēlas paaugstināt uzņēmumu konkurētspēju, ieviešot jaunus un inovatīvus izstrādājumus vai pakalpojumus.

17 gadu laikā šo programmu absolvējuši vairāk nekā 500 cilvēku, kuri ieņem vadošus amatus Latvijas un starptautiskajos uzņēmumos, ir izveidojuši un veiksmīgi attīsta kompānijas, ievieš inovācijas valsts pārvaldes sektorā. Vairāki uzņēmēji piedalīsies arī 4. un 11.jūnija tiešsaistes sarunās – plkst. 18.00 notiks atvērtās sarunas, bet plkst. 19.00 sekos privātas sarunas, kur būs iespējams iegūt detalizētāku informāciju un biznesa padomus.

RTU vasarā turpinās tiešsaistes sarunu sēriju “Sarunas ar maģistriem”.

RTU IEVF nodrošina augstāko izglītību dažādos ekonomikas un uzņēmējdarbības virzienos, sagatavojot starptautiski atzītus un augsti kvalificētus speciālistus un uzņēmējus. Fakultāte četrus gadus pēc kārtas “Eduniversal” pasaules labāko biznesa skolu reitingā iekļauta četru palmu līgā, kas apzīmē īpaši augstu akadēmisko līmeni, izcilu kvalitāti un spēcīgu starptautisko ietekmi biznesa un vadības izglītībā.

Plašāka informācija par studiju iespējām RTU IEVF – www.rtu.lv/lv/ievf Detalizēta informācija par programmu “Inovācijas un uzņēmējdarbība” – www.mba.rtu.lv

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru