Patiesībā izaudzēt mellenes turpat pagalmā nav nemaz tik sarežģīti kā tev liekas. Ķeramies klāt!

Mulčēšana

Lai iegūtu vislabāko efektu, izmantojiet zāģu skaidas, bet jūs varat izmantot arī priežu mizas, mizu mulča, skābes ceļojumu vai zāles izgriezumu. Pievieno 2-4 vainagus, lai saglabātu mitrumu augsnē un novērstu izaugsmi nezālēm.

Atkārtojiet šo vienu reizi gadā, un atceries neizmantot mizu vai zāģskaidas no ciedra vai sakrankoku.

Atzarošanas

Kad krūms sāk attīstīties, sākat atzarot to regulāri, jo tas ļaus spēcīgāk zariem augt visvairāk enerģiskiem, un tas atbalstīs veselīgu augšanu augam.

Tas atbalstīs optimālu izaugsmi melleņu krūmam un izvairīties no pāragiem augļiem, tāpēc augļi būs lieli. Kad viņi parādās, atvienojiet lielākā daļa ziedu ziedēšanu. Mirušie zari jānoņem, izmantojot šķēres vai mazu griešanas mašīnu.

Lasi vēl: Pornoaktrise padalījās ar pārsteigumu, kas sagaida visas baltās meitenes mīlējoties ar melnādaino…

Kad runa ir par atzarošanas no melleņu krūma, atcerieties: -Novēries zemās augšanas ap krūma apakšu, tīriet atmirušās koksnes, atgrieziet prom īsus vai iekrāsojušos zarus, un notīriet pusi vai trešdaļu koka no tā.

Augsnes mēslošanas

Jums vienmēr vajadzētu izmantot organisko mēslojumu, lai novērstu bojājumus krūmiem. Viņi arī mēslot augu uz ilgāku laiku un ir videi nekaitīgi, un nav toksiski.

Izvēlieties agra pavasara sezonā apaugļošanu, kad lapas pārkāpjat no miera, un vēlreiz pēc procesa atzarošanas.

Ja audzē šādā veidā, krūmi dzīvos un ražos vismaz 4-5 gadu desmitus. Turklāt, jūs varat arī mēģināt stādīt vismaz divas dažādu šķirņu augļus krustotas apputeksnēšanai, lai palielinātu ražu.

Šie padomi būs ļoti noderīgi, ja jūs vēlaties, lai audzetu savu krūmmelleņu mājās un izbaudīt garšu un visas priekšrocības, šim apbrīnojamam  augam, jūsu Vese***ai.

 

avots

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru