Demogrāfija ir visai dīvaina padarīšana. Vienā valstī akūti trūkst daiļā dzimuma pārstāvju, bet citā – stiprā. Svaru kausus bieži vien par labu kādam no dzimumiem noliec cilvēku migrēšana, mājokļa problēmas un pat mentalitāte.
Lai vai kā, šajās valstīs ir akūts sieviešu trūkums, tieši tādēļ, ja esi daiļā dzimuma pārstāve, kurai Latvijā trūkst uzmanības, ieteicams doties uz šīm valstīm, kaut vai atvaļinājumā:
1. Norvēģija
Izrādās, ka Norvēģijā ir aptuveni 15 tūkstoši vairāk vīriešu nekā sieviešu. Šobrīd valdībai nav īsti skaidrs kā tikt galā ar šo problēmu.
2. Islande
Islandē vidēji uz katrām 100 sievietēm ir 104 vīrieši. Vienu brīdi Islandes valdībā tika apspriesta iespēja maksāt dāmām, lai tās apprecas ar vietējiem vīriešiem, tomēr šis ieteikums visai ātri tika noraidīts.
3. Kanāda
Kanādā sieviešu trūkums ir ārkārtīgi izteikts, tur ir par 250 000 vairāk vīriešu nekā sieviešu. Tas visbiežāk ir saistīts ar to, ka sievietes dodas strādāt uz citām valstīm un visai bieži neatgriežas dzimtenē.
4. Kipra
Lielās migrācijas dēļ Kiprā joprojām ir izteikts sieviešu trūkums.
5. Ķīna
Tici vai nē, bet Ķīnā ir par 34 miljoniem vairāk sieviešu nekā vīriešu!
6. Somija
Statistika liecina, ka Somijā ir 256 000 vīriešu 25-54 gadu vecumā, kuriem nav otrās pusītes.
7. Itālija
Itāļu sievietes reti kad redz sevi kā mājsaimnieces, viņas daudz biežāk ir uz karjeru orientētas. Viņas lielākoties dodas prom no valsts lai mācītos vai strādātu, tas nozīmē, ka itāļi būtu priecīgi par lielāku dāmu īpatsvaru.
8. Zviedrija
Lielais vīriešu īpatsvars ir saistīts ar imigrantu pieplūdumu. Šobrīd Zviedrijā ir par 15 000 mazāk sieviešu nekā vīriešu.
9. Indija
Indijā, vecuma grupā līdz 24 gadiem uz katriem 110 vīriešiem ir tikai 100 sievietes.
10. Šveice
Tāpat kā Zviedrijā, vīriešu daudzums ir izskaidrojams ar imigrantu pieplūdumu.
11. Anglija
Anglijā plaši populārs ir stereotips, ka sievietei noteikti jāpelna mazāk kā vīrietim. Tieši šī iemesla dēļ sievietes pamet valsti un pārceļas strādāt citur.
Avots: brightside.me