Kas trūkst tavā dzīvē: ātrais tests, lai uzzinātu, ko darīt tālāk

Ļoti bieži mēs nespējam saprast, kas ar mums nav kārtībā, ko darīt, lai dzīvē panāktu harmoniju. Šādā gadījumā šis tests palīdzēs jums rast atbildi uz jautājumu, kāpēc trūkst dzīves līdzsvara.

Aplūkojiet attēlu, izvēlieties kādu dzīvnieku. Ja jūs svārstāties starp vairākiem no tiem, tas nozīmē, ka iekšējai harmonijai jums trūkst kaut kā vairāk nekā viena lieta. Lai noskaidrotu, kas, lasiet tālāk.

Tauriņš

Ja izvēlējāties tauriņu, tas norāda, ka esat cilvēks, kurš dod daudz vairāk, nekā saņem. Jūs esat jūtīgs cilvēks, kurš ir ļoti atbildīgs par savu darbu. Viss, ko esat sasniedzis, ir smaga un neatlaidīga darba rezultāts. Šim nolūkam jūs bieži vien atsakāt sev nelielus dzīves priekus.

Tā kā daudz strādājat, neatstājot laiku atpūtai un atlabšanai, jūs tērējat pārāk daudz resursu un enerģijas. Tas var kļūt par iemeslu disharmonijai jūsu dzīvē. Jums ir jāmaina darba režīms un jāvelta vairāk laika atpūtai un resursu atjaunošanai.

Lasi vēl: Kurā mēnesī piedzimst gudrākie bērni

Zivs

Ja jūsu izvēle ir zivs, tas nozīmē, ka esat patiess reālists. Jums maģijas, talismanu, amuletu eksistence šķiet dīvaina muļķība, visos lēmumos jūs paļaujaties uz loģiku un savu pieredzi, esat pārliecināts, ka veiksme ir lieta, uz kuru nevar paļauties.

Tomēr šāds skatījums liedz jums daudzas iespējas, ieslēdz jūs ierobežotās iespējās. Tādējādi jūs neļaujat savā realitātē ienākt kaut kam jaunam un neizpētītam, kas var paplašināt jūsu pasaules redzējumu un palīdzēt atrisināt daudzas problēmas. Tev ir jāatver sevi jaunajam, jo dzīve koķetē ar jaunām krāsām.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru