Kā 1 minūtē notīrīt gludekli no sodrējiem un kaļķakmens: viss, kas jums nepieciešams, ir līmlente

Nepatīkami traipi, netīrs ūdens un dažas pēdas uzriez ir jūtamas uz drēbēm – šāda problēma ir pazīstama ikvienam, kas kādreiz ir gludinājis ar netīru gludekli.

Un no apdegušās pamatnes plāksnes kvēpi var nosmērēt jūsu mīļāko lietu vai pat to apdedzināt. Tomēr ir viens vienkāršs veids, kā acumirklī atbrīvoties no šīs neērtības. Mēs jums pastāstīsim, kā dažu minūšu laikā viegli iztīrīt gludekli no kaļķakmens un pamatni no sodrējiem.

Kā iztīrīt gludekli no kaļķakmens iekšpusē

Populārākais parocīgais līdzeklis, ko var izmantot, lai viegli notīrītu kaļķakmeni gludekļa iekšpusē, ir etiķis.

Lai pagatavotu šķīdumu ierīces tīrīšanai, etiķis jāatšķaida ar ūdeni proporcijā 1:3 un šķidrums jāielej iekšpusē. Pēc tam uzkarsējiet gludekli līdz iespējami augstākai temperatūrai un vairākas reizes izlaidiet tvaiku. Vēlams šādas manipulācijas veikt virs izlietnes, lai netīrumi no gludekļa nelidotu apkārt.

Lasi vēl: Lazanja – zupa: neparasta recepte

Viena no interesantākajām metodēm, lai notīru gludekli, ir ļoti vienkārša. Lai to izdarītu, ir nepieciešams tikai paņemt līmlenti, ūdeni un nedaudz citronskābes.

Vispirms ir jāaplīmē gludekļa pamatne, var ņemt jebkuru līmlenti, un jāieslēdz pašattīrīšanās režīms. Ja ierīcē šāda režīma nav, jānoņem adatas vārsts. Tad ūdens ar citronskābi, ko ielejiet ierīces iekšpusē, nokļūs tās pamatplāksnē.

Ūdens jālej 15 minūtes, līdz netīrais šķidrums pats nesāk tecēt no gludekļa. Tad jānoņem lente, gludeklī jāielej tīrs ūdens un ar tvaiku jānotīra visi atlikušie netīrumi.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru