Būs sniegbalts un nevainojami tīrs: kā atbrīvoties no novecojušiem traipiem uz jūsu iecienītākā galdauta

Ērts līdzeklis, kas noņems pat vecus netīrumus un atgriezīs balto krāsu galdautiem.

Tik ļoti vēlaties uz svētku galda uzklāt savu iecienīto balto galdautu. Bet uz tā ir tādi traipi, ka kauns rādīt. Ne dārgi balināšanas līdzekļi, ne atkārtota mazgāšana – nekas nepalīdz. Taču nevajadzētu to izmest un tā vietā iegādāties jaunu.

Ja zināsiet dažus noslēpumus, pat novecojušu traipu likvidēšana vairs nebūs problemātisks un bezjēdzīgs jautājums. Mēs jums pastāstīsim, kā ar improvizētu līdzekļu palīdzību ātri noņemt jebkādus traipus no jūsu iecienītā galdauta.

Kā noņemt traipus no galdauta

Ja uz galdauta ir traipi, nesteidzieties to izmest. Pat tad, ja esat vairākkārt mēģinājis noņemt traipus, izmantojot visdārgākos balināšanas līdzekļus. Situāciju var glābt vienkāršā veidā. Un jūsu sirdij mīļā lieta priecēs acis ar savu nevainojamo tīrību. Un šim nolūkam jums būs nepieciešams tas, kas ir jebkurā virtuvē.

Lasi vēl: Nosaukts ideālais vecums laulībām ar minimālu šķiršanās iespēju

Lai pagatavotu mazgāšanas līdzekli, ņem 2 ēdamkarotes cepamās sodas, 1 ēdamkaroti trauku mazgāšanas līdzekļa, 1 ēdamkaroti ūdens. Viss labi jāsajauc un jāuzklāj uz netīrajām vietām.

Pēc tam jāņem sūklis un traipi jānotīra, pēc apstrādes galdauts jāmazgā kā parasti. Ja nav izdevies atbrīvoties no traipiem no pirmās reizes, atkārtojiet procedūru vēlreiz.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru