7 zodiaka zīmju pāri, kuriem kopdzīve būs ilga, laimīga un galvenais – MŪŽĪGA!

  • Auns un Dvīņi

Uguns un gaiss – šīs divas stihijas lieliski atbalsta viena otru. Tāpat, kā ugunskurs nevar aizdegties bez gaisa, tā arī Auns nevar bez Dvīņiem.

Šo zīmju pārstāvjus vienu pie otra velk ne tikai fiziskā tuvība, viņiem interesē arī kopīgas intelektuālās nodarbes. Tas ir lielisks savienojums ģimenes veidošanai! Šos pārus nemitīgi ieskauj svētku noskaņa, kopā viņiem pa spēkam ir risināt jebkādas grūtības.

  • Strēlnieks un Lauva

Loģiski būtu pieņemt, ka divi uguns zīmē dzimušie nevar sadzīvot kopā, jo viņiem būtu jākonkurē savā starpā. Tas notiek tikai tad, ja pāra mīlestība nav patiesa. Ja jūtas ir patiesas, Strēlniekam un Lauvai būs ļoti viegli atrast kopīgu valodu un viņu savienībai lemta labklājība. Astrologi iesaka šādam pārim biežāk ceļot kopā – tas palīdzēs uzturēt mīlas uguntiņu.

  • Auns un Svari

Lūk, kādas zodiaka zīmes prot strādāt komandā! Svarus kontrolē sievišķīgā Venēra, bet Aunu kontrolē vīriešu aizsargājošais Marss. Šim pārītim, šķiet, nekad nenodzisīs interese vienam par otru. Abi šajā aliansē sasniedz satriecošus panākumus, viņi parasti ir ļoti labi cilvēki, kas ir svarīgi, lai būtu patiesi laimīgi.

Lasi vēl: Kartupeļu ražas sezona nav aiz kalniem! Uzzini kā atbrīvoties no šīm vabolēm uz visiem laikiem!

  • Ūdensvīrs un Jaunava

Praktiskā Jaunava un ar jaunām idejām bagātais Ūdensvīrs – tas ir pāris, kas spējīgi padarīt pasauli labāku. Tā ir patiesu burvju tandēma, kas spēj radīt brīnumus viens otram, viņiem nekad nav garlaicīgi un viņi nemēdz strīdēties nieku dēļ. Ūdensvīru un Jaunavu bieži saista patika pret kulināriju, skaistām lietām un dabu. Kopā viņi spēj pārvarēt pat visneparedzamākos likteņa pavērsienus!

  • Vēzis un Skorpions

Vēži – ļoti īpašnieciski, tādēļ viņiem ir grūti veidot attiecības. Viņi nemitīgi cenšas iekļūt cita cilvēka personīgajā telpā un tas bieži izbojā visu. Taču, ja Vēzis sastopas ar Skorpionu, notiek brīnums! Skorpionam patīk, ka tiek kliedētas jebkādas aizdomas. Tie spēj “iekurināt” kautrīgo Vēzi.

  • Vērsis un Mežāzis

Divi zemes zīmes pārstāvji, kas lieliski saprotas! Viņi stingri pieturas pie saviem uzskatiem, taču tas nenozīmē, ka nav spējīgi īstai mīlestībai. Vērsis un Mežāzis var kopā nodzīvot piedzīvojumiem bagātu dzīvi līdz pat sirmam vecumam. Šādā savienībā ļoti bieži mēdz būt daudz bērnu, jo viņu kopējā “augsne” ir kā radīta ģimenes veidošanai.

  • Zivis un Mežāzis

Ja gribat redzēt, kā izskatās ideāla savienība, palūkojieties uz šīs zīmes pārstāvju pāriem! Mežāžu veselais saprāts un gudrība papildina sapņainās un jūtīgās Zivis. Šie pāri patiesi ciena viens otru – viņu mīlestība ir neaprakstāmi liela. Viņu attiecības nemitīgi attīstās, un viņi kopā var nodibināt ļoti stipru ģimeni.

Ideālā zīmju saderība – labs atbalsts lielisku attiecību veidošanai. Diemžēl arī zvaigžņu saderība nevar galvot, ka Jūsu mīlestība būs mūžīga, ja pāris negrasās strādāt pie savām attiecībām. Tikai darbs pie kļūdu labošanas un otras pusītes atbalstīšanas var veidot attiecības, kas ilgs līdz pat sirmam vecumam.

Pastāstiet arī draugiem par šo! Iespējams viņi nemaz nenojauš, ka īstais cilvēks ir viņiem tieši blakus!

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru