10 vīriešu kļūdas, kas spēj atgrūst sievieti

Cilvēki pēc savas būtības bieži kļūdās. Gan darbā, gan draudzībā, gan personīgajās attiecībās.

Ir cilvēku kategorija, kas mīl strīdus, pastāvīgus skandālus, vienkārši nevar bez tā dzīvot. Ikdienas skandālu porcija – kā balzāms dvēselei. Ir arī tāds cilvēku tips, kuri pēc strīdiem izdara secinājumus un vairs neatgriežas pie šīm problēmām.

10 kļūdas, ko pieļauj vīrieši attiecībās.

Iespējams, tas viss ir neapzinīguma vai pieredzes trūkuma dēļ. Bet tad drīzāk vajadzētu iegūt gudrību.

Kad cilvēki ir iemīlējušies un viņu attiecībās ir ļoti patiesa savstarpēja pievilcība, pāris sāk meklēt kompromisu, un tas ir pareizs lēmums! Taču sliktākais ir tas, ka vairums cilvēku nav gatavi izkāpt no komforta zonas un stingri stāvēt uz sava, nepakļaujoties otrajai pusītei. Dažreiz tas kļūst par ieradumu, un jaunās attiecības sabrūk tieši tāpat kā iepriekšējās.

Nekoptība

Liekais svars, nesakopts apģērbs, netīri apavi, slikta smaka no mutes, sviedru smaka atbaida sievietes – tā ir briesmīga kļūda. Vīrieši, meitenes vēlas redzēt īstu vīrieti, uz kuru paskatās un cenšas tam līdzināties, viņš ir labā formā, kārtīgs, kopts, vada aktīvu dzīvesveidu, gandrīz vienmēr ir lieliskā noskaņojumā. Nu, kurš gan būtu ieinteresēts būt blakus pastāvīgi garlaicīgam vīrietim?

Vienaldzība pret sievietes izskatu

Viņa cenšas, trīs dienas nedēļā svīst sporta zālē, apmeklē skaistumkopšanas salonus, pastāvīgi domā, ko mainīt izskatā? Viņa nemitīgi pārkrāso matus, meklējot to ideālo un piemēroto matu krāsu, un viņas pūles vienkārši nevienam nav vajadzīgas, pat nelielas pārmaiņas neviens nepamana. Un viņa tik ļoti vēlas dzirdēt komplimentus, jo viņa cenšas jūsu dēļ, vīrieši! Vai jūs saprotat?

Nav mērķa

Kad vīrietis dzīvo bez mērķa, teiksim, dzīvo muļķīgi pats par sevi, sieviete vienmēr ir satraukta. Viņa pēc dabas ir sapņotāja, vienmēr izvirza sev mērķus nākotnei. Ja viņa ir kopā ar vīrieti, kuram dzīvē nav mērķa, viņai vienkārši kļūst neinteresanti, un viņa meklē kādu, kas viņu motivētu un iedvesmotu.

Nepatiesība

Teiksim, ja jūsu sieviete ir pieņēmusies svarā vai neizskatās labi, bet jūs nepārtraukti atkārtojat, cik viņa ir skaista, tas iznīcina visu viņas skaistumu. Labāk ir būt nežēlīgam, bet taisnīgam, tad viņa vienmēr būs formā.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru