Vai jūs zinājāt, ka kaķis ir tas dzīvnieks, kas norāda uz cilvēka labklājību?

Lielākā daļa cilvēku izturas pret kaķiem pozitīvi, taču daži cilvēki pret kaķiem izjūt neizskaidrojamu nepatiku. Kaķi viņus kaitina, liek nervozēt, traucē, kā arī izsauc vēlmi tos nekavējoties padzīt. Pirmajā brīdī varētu šķist – kas gan tur īpašs? Nemīl cilvēks kaķus, un tā ir viņa personīgā darīšana. Varbūt tā arī ir, tomēr par to ir pamats aizdomāties.

Lasi vēl: Šī bilde ir aplidojusi visu internetu! Runā, ka skatoties uz to un iedomājoties vēlēšanos tā piepildās 2-3 dienās

Mājas kaķis, tāpat kā suns, dzīvo līdzās cilvēkam no senseniem laikiem. Ja suņa loma jau sākotnēji bija skaidra – medības un aizsardzība, tad kaķa gadījumā viss ir daudz sarežģītāk.
Mazo grauzēju – žurku un peļu izķeršana ir tikai blakus pakalpojums, bet galvenā kaķa loma ir pavisam cita. Kaķim piemīt unikāla bioenerģētiskā sistēma.

Tā spēj smalki uztvert apkārtējos biolaukus un pat rezonēt ar tiem, tādējadi tos koriģējot, vai nepieciešamības gadījumā – tos barojot vai pilnībā atjaunojot. Mājas kaķu saimnieku stāsti par to, kā pēc saskares ar savu mīluli viņiem pazudušas galvassāpes un normalizējies asinsspiediens, nav nekādi izdomājumi.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

  • <cite class="fn">Vineta</cite>

    Labprāt lasītu jūsu jaunumus , taču to nav iespējams normāli darīt – visu laiku jādzēš bezjēdzīgās reklāmas un jāpariet uz jaunu lapu. Tracinoši!!!!! Krievvalodīgās lapās nekas tāds nav. Tāpēc izvēle skaidra.

Pievienot komentāru