Spēcīgs jauns mēness 2023. gada 17. jūlijā – kā izmantot maģisko dienu un ko absolūti nevar darīt

17. jūlijā pienāks spēcīgs jauns mēness, kas sniegs unikālu iespēju uzsākt atjaunošanos un pārmaiņas dažādās dzīves jomās.

Tribīne  žurnālisti uzzināja, ka šajā dienā svarīgi būt īpaši uzmanīgiem un vērīgiem, kā arī koncentrēties uz pozitīvām un gaišām domām, lai uzlādētos ar pozitīvu enerģiju. Tomēr ir vairāki svarīgi punkti, kas jāņem vērā, veicot naudas, laimes un mīlestības rituālus.

Kā izmantot šo maģisko dienu

Jauns mēness ir Mēness kalendāra pirmā diena un atspoguļo jauna mēness augšanas cikla sākumu. Šajā gadījumā jaunā mēness enerģija būs caurstrāvota ar Dvīņu zīmes īpašībām, sniedzot viegluma sajūtu un emocionālu pacēlumu. Turklāt 2023. gada 17. jūlijā pirmdien notiks jauns mēness, kas atrodas Mēness paspārnē, kas simbolizē sievietes enerģiju un aizsardzību. Tas padara dienu neparedzamu un emocionāli nestabilu.

Pirmdiena, kas saistīta ar jauno mēnesi, ir labs brīdis atpūtai, pārdomām un vieglai komunikācijai. Meditatīvās prakses blakus atklātam ūdens avotam palīdzēs stiprināt saikni ar Mēnesi. Šī diena var būt labvēlīga arī jaunu sakaru veidošanai, darba vai biznesa partnera atrašanai, kā arī jaunu kulinārijas recepšu apgūšanai un saziņai ar mīļajiem.

 

Ko drīkst un ko nedrīkst

Tomēr ir dažas lietas, kuras šajā jaunajā mēnesī nav ieteicams darīt. Pirmkārt, nevajadzētu aizņemties naudu, pieteikties aizdevumiem vai nomaksām, jo ​​pastāv risks pieaugt procentiem un ieilgusi līdzekļu atgriešana.

Otrkārt, mēģiniet izvairīties no negatīvām sarunām un citu cilvēku apmelošanas, jo augošā Mēness enerģija izaudzēs jebkuras sēklas, gan pozitīvas, gan negatīvas.

Neskatoties uz šiem ierobežojumiem, Jauns Mēness sniedz arī iespēju veikt rituālus, kas palīdzēs ienest tavā dzīvē naudas plūsmu, laimi un mīlestību.

 

Trīs rituāli naudai, laimei un mīlestībai

Mīlestības rituāls

Šim rituālam jums būs nepieciešama jauna rozā svece. Pirms sveces aizdegšanas var pievienot dažus pilienus ēteriskās eļļas ar patīkamu aromātu, piemēram, rozes, ģerānijas vai ceriņu. Ģērbieties ērti un atrodiet privātu vietu, kur varat būt viens.

Iededziet sveci un koncentrējieties uz savām domām. Atbrīvojieties no negatīvām emocijām un ļaujiet vieglām jūtām piepildīt jūsu sirdi. Sakiet šādus vārdus:

“Es aicinu mīlestību savā sirdī, piepildu manu prātu ar mieru un gaismu. Siltas sajūtas mani pavada ik uz soļa manā dzīvē. Mani svētījis Visums.”

Ļaujiet svecei pilnībā nodegt līdz galam, un, ja liesma nodzisa agrāk, varat atkārtot rituālu vēlreiz.

 

Laimes rituāls

Šim rituālam jums būs nepieciešamas divas sveces un spogulis. Naktī aizdedziet sveces un novietojiet tās abās spoguļa pusēs. Sēdieties pie spoguļa un koncentrējieties uz to, ko vēlaties sasniegt. Mēģiniet atbrīvoties no nevajadzīgām domām un atveriet savu sirdi vēlmēm.

Kad jūtaties gatavs, paskatieties spogulī un sakiet šādus vārdus:

“Parādījies, maģiskais Mēness, piepildi ar savu enerģiju un piepildi manu vēlmi.”

Nopūtiet sveces un dodieties gulēt, iepriekš projicējot savu vēlmi pirms gulētiešanas, it kā tā jau būtu piepildījusies.

 

Rituāls naudas “pieaudzēšanai”.

Jauns veids, kā piesaistīt finansiālu labklājību, ir naudas audzēšanas rituāls, kas, kā apgalvo tā atbalstītāji, ir vienkāršs un efektīvs. Līdzīgi kā dārzkopībā, arī šis rituāls pirmajās jaunā mēness stundās ir jāveic speciāli sagatavotā telpā bez svešiniekiem. Rituāla būtība ir izkaisīt rēķinus uz skapja tā, lai uz tiem kristu mēness gaisma, un pēc tam atstāt naudu tās ietekmē “augt”.

Naudas klāšanas laikā tiek piedāvāts tos vizualizēt kā kaut ko maģisku un nepieciešamu, kas sēž zemē un sāk dīgt. Svarīgi neaiztikt naudu, kamēr tā “aug”. Tajā teikts sekojošais:

“Audziet un plaukstieties, zeliet un vairojieties. Lai tas tā būtu.”

Pēc dažām dienām, pēc šī rituāla piekritēju domām, jūs varat tērēt “izaugušo” naudu ģimenes vajadzībām. Lai iegūtu maksimālu rezultātu, šo rituālu ieteicams veikt katrā jaunā mēness naktī, lai nodrošinātu nepārtrauktu naudas plūsmu.

Tomēr, pirms iedziļināties istabā ar savu naudu un ticat finansiālās labklājības maģiskajam augam, ir vērts saprast, cik pamatotas ir šīs prasības. Pirmkārt, jāatzīmē, ka rituāliem un rituāliem var būt spēcīga psiholoģiska ietekme uz cilvēku.

Vizualizācija un pašapziņa var palīdzēt palielināt motivāciju un pašdisciplīnu, kas savukārt var novest pie proaktīvas rīcības finanšu mērķu sasniegšanai.

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru