Šīs 9 lietas tev noklusēs jebkurš pusaudzis, bet vecākiem par to ir jāzina!

4.”Parādi mums, ka pieaugšana ir patīkama, izbaudot savu dzīvi. Mums vajag redzēt, ka arī tu izbaudi savu dzīvi pieaugušā statusā. Lūdzu, nekoncentrējies tikai uz to, ka esi māte vai tēvs. Mēs tevi novērojam un gribam apzināties, ka spēsim izbaudīt dzīvi arī pēc 20 vai 30 gadiem.”

5.”Mēs apzināmies, ka tu nevēlies mūs apbēdināt. Bet reizi pa reizei mēs būsim bēdīgi. Un tev nav jārisina visas mūsu problēmas. Ļauj mums pašiem cīnīties. Kā gan vēl mēs iemācīsimies stāties pretī grūtībām? Paldies par rūpēm, bet reizēm mazāk patiesībā ir arī vairāk.”

6.”Lūdzu, neliec mums justie tā it kā viena slikta atzīme būtu pasaules gals. Jā, iespējams, ka ne vienmēr mēs spēsim būt izcilības. Bet tas nav iemesls, lai liktu mums justies vēl sliktāk par to. Mums jāpierod pie dažādiem mācīšanas stiliem. Un ne vienmēr slikta atzīme nozīmē, ka mēs necenšamies vai nemācamies.”

7.”Jā, mums ir nepieciešams laiks vienatnē. Un, lūdzu, nepārdzīvo par to, ka reizēm nevēlamies iesaistīties ģimenes pasākumos vai stundām ilgi runāt par dažnedažādām tēmām. Tas nenozīmē, ka kļūstam sociāli neveikli. Mēs vienkārši uzlādējam savus iekšējos spēkus.”

Lasi vēl: 97% Nivea krēmu lietotāji nezina šī produkta galvenās īpašības – lūk, kādas tās ir!

8.”Nekļūsti pārlieku emocionāls/-a, kad mēs runājam par savām problēmām. Tas liek domāt, ka problēma ir kaut kas milzīgs. Tā tu no mušas tikai uzpūt ziloni.”

9.”Zini, kaut sarunas par seksu liek mums justies neveikli, mēs tomēr pārāk daudz par to nezinām. Mēs esam apmulsuši un pat nobijušies. Tādēļ laiku pa laikam pastāsti mums kaut ko noderīgu. Kaut kautrīgi, mēs tomēr gribam par to zināt ko vairāk.”

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru