Šīm 3 zodiaka zīmēm ir vislielākās paģiras pēc ballītēm…

Ir ballīte, un viss ir super…

Tikai pienākot nākamajam rītam, sākam izmantot veselo saprātu, kas precīzi uzskaita izlietotā alkohola daudzumu. Paģiras vēl grūtākas padara tas, ka visbiežāk mēs atceramies arī visas tās muļķības, kuras sadarījām…

Lasi vēl: Māte ieslēdza 2 mazus bērnus dzīvoklī un pati atgriezās tikai pēc 9 dienām… TAS KAS NOTIKA DZĪVOKLĪ BIJA BRIESMĪGI! Viņai 3 diennaktis nācās pavadīt kopā līķi…

Ir jau cilvēki, kuri nelieto alkoholu, un ir arī tādi, kuri zina savu mēru. Taču, šoreiz par tiem, kuri nav ne vienā, ne otrā kategorijā. Galvenais, lai ir prieks izklaidējoties- tad var pārdzīvot pat visdrūmākos mirkļus pie klozetpoda….

MEŽĀZIS

Tā kā šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti mērķtiecīgi, tad tas attiecas arī uz dzeršanu. Ja  Mežāzis tusē, tad viņš visbiežāk sasniedz necerēti labus panākumus- sanācis lielāks pālis, nekā bija plānots. Tas arī visu pasaka par paģirām- noteikti būs. Mežāžiem patīk mākslinieciska vide, jo viņi ir jūtīgi, taču šo jutību klāj biezas bruņas, tāpēc reti kad Mežāzis pats kļūst par mākslinieku.

Bet, tādā mākslinieciskā (inteliģentā) atmosfērā, kādā viņš labprāt uzturas, visi ir tik atbrīvoti, ka arī viņam var sanāk atlaist bremzes pedāli. Vīns pludo un cigāru dūmu mutuļi veļas pa stūriem… Ja Mežāzis bauda, tad bauda no sirds. Viņš visu dara kārtīgi un pamatīgi- arī veselībai kaitīgās lietas.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru