Piecas ēdamkarotes un tills būs baltāka par sniegu: ir nosaukts vislētākais brīnumlīdzeklis

Tills ir ļoti patīkams dekoratīvs elements, kas mājoklī rada unikālu atmosfēru. Taču ir viena problēma: tas visu laiku kļūst netīrs, un sniega baltā auduma vietā drīz vien izveidosies pelēka masa, uz kuru pat negribēsies skatīties.

Lai atgrieztu tillam nevainojamo izskatu, nav nepieciešams iegādāties dārgus mazgāšanas līdzekļus. Viss ir paveicams ļoti vienkārši, izmantojot piecas ēdamkarotes lēta komponenta, kas ir jebkurā virtuvē.

Vispirms iemērciet tilla audumu ūdenī. Ūdenim nevajadzētu būt ledainam, bet tajā pašā laikā tam nevajadzētu būt karstam – pietiks ar 30 grādiem. Pēc stundas pievērsiet uzmanību ūdenim: visticamāk, tas būs pelēks un duļķains. Nolejiet to un ielejiet bļodā piecus litrus tīra ūdens, pēc tam pievienojiet piecas ēdamkarotes parastās sodas. Sodas šķīdumā mūsu audumam ir jāpaliek vismaz stundu.

Lasi vēl: Kā pareizi uzglabāt mandarīnus mājās, lai tie ilgu laiku paliktu svaigi un sulīgi: noderīgi padomi

Pēc šī laika izvelkam tillu un noskalojam to vēsā ūdenī. Tagad atliek tikai nosūtīt audumu uz veļas mašīnu un izmazgāt ar želeju – pulveri nedrīkst pievienot. Mazgāšanai iestatām 30 grādu temperatūru, izvēlamies maigu vai sintētisko režīmu. Žāvēšanas režīms ir obligāti jāizslēdz.

Kad mazgāšanas laiks būs beidzies, jūs būsiet ļoti pārsteigti – audums atgūs savu nevainojami sniegbalto izskatu un priecēs jūs ļoti ilgi.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru