Pateicoties šai garšvielai uzziedēs pat kaktusi

Neatkarīgi no sezonas vai laikapstākļiem, istabas augi prasa aprūpi visa gada garumā.

Tāpēc pastāstīsim, kāds papildus mēslojums istabas augiem ir nepieciešams, lai tie skaisti ziedētu un būtu veselīgi visu laiku.

Istabas augi

Protams, jāņem vērā, ka ir dažādi augu veidi. Ir vesela virkne augu, kas nezied noteiktos gadalaikos, piemēram, ziemā. Labākais, ko varat darīt viņu labā, ir nogaidīt līdz pavasarim vai vasaras sākumam. Bet ir istabas augi, kuri nes ziedus, ik pēc neilga laika. Jebkurā gadījumā, visiem šiem augiem ir vajadzīgs papildus mēslojums. Vienīgi jāņem vērā, ka tiem augiem, kas ziemas periodā nezied, mēslošana ir jāsamazina un jāuzsāk tikai vasarā.

Izrādās, ka parasta garšviela var kalpot par lielisku papildus barību istabas augiem.

Ja jums patīk mājās gatavots un drošs mēslojums, jums vienkārši nepieciešams kanēlis. Lai pie mēslojuma tiktu, jums ir jāsagatavo uzlējums. Ņem litru siltu ūdens un sajauc to ar ēdamkaroti kanēļa. Šķīdumam jānostāvas vienu dienu. Pēc tam katrā puķu podā ielej ēdamkaroti šī maisījuma.

Vienkārši paturiet prātā, ka šī ir ļoti spēcīga virskārta, neizmantojiet to biežāk kā reizi mēnesī.

To pašu mēslojumu var lietot jebkurā gada laikā. Ja pabarosiet ar to kaktusus pavasarī vai vasarā, tad tiem ļoti ātri sāksies spēcīga ziedēšana.

Kanēli var izmantot arī kā profilakses līdzekli. Pietiek reizi mēnesī apkaisīt zemes virsmu podā ar šķipsniņu kanēļa. Tādā veidā augi tiks pasargāti no dažādām infekcijām.

Kā redzat, jūs ļoti viegli varat parūpēties par istabas augu komfortu visa gada garumā.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru