Kāpēc kad mājās nomirst cilvēks ir obligāti nepieciešams aizsegt visus spoguļus?

Ja šo dienu laikā spoguļi netiek aizklāti, tad aizgājušā dvēsele uz visiem laikiem var iemitināties tajos uz palikšanu. Mūsu senči aizsedza visus spoguļus sev mājās, jo baidījās ka tajos var iemājot nelabie gari un tuvinieku noklīdušās dvēseles.

Tik līdz cilvēks nomira nekavējoties visi cilvēki aizsedza spoguļus. Tiek uzskatīts, ka šī enerģija var slikti ietekmēt spoguļus un vēlāk arī kaitēt pārējiem mājās esošajiem cilvēkiem. Ar mirušo cilvēku ir obligāti jāatvadās un jāļauj viņam iet. Neturi viņu pie sevis, jo tā tu tikai, gan sevi, gan viņu apgrūtināsi.

 

 

Lai nepaņem sev līdzi

Ne tikai negatīvā enerģija spoguļos biedēja cilvēkus, bet arī fakts, ka aizgājējs var jebkuru cilvēku paņemt sev līdzi. Aizgājēja dvēsele var aizsaukt jebkuru cilvēku no dzīvās pasaules. Nedrīkst nekādā gadījumā skatīties spogulī ( pat mazākajā) tajā brīdī, kad mājās atrodās nelaiķis.

Aizgājējs var aizsaukt sev līdzi to cilvēku, kurš apskatīsies spogulī. Senči pat neatklāja spoguļus tik ilgi kamēr nelaiķis nebija apglabāts zem zemes. Šī tradīcija tiek ņemta vērā pat šodien. Iesakam arī tev to ņemt vērā turpmāk.

Lasi vēl: Jūs redzat 12 zirgus? Skatieties kas notiek, kad viņi panāk šo puisi

 

Avots: russian7.ru

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru