Ja tu esi blondīne, brunete vai rudmate, tad šis raksts tev ir jāizlasa!

Ja tu esi brunete, tad:

Ikvienai no mums ir bijis tāds periods, ka ir gribējies pārkrāsot matus citā krāsā. Piemēram melnus matus kā no filmas „Adamsu ģimene” varonēm. Jau no seniem laikiem zināms, ja sievietei ir tumši mati, tad tie ir ļoti spēcīgi un biezi, tāpēc ar šādiem matiem iespējams biežāk piesaistīt uzmanību.

Tumši mati, jūs padara pievilcīgāku un šādas meitenes piesaista nopietnu puišu uzmanību. Mūsdienās brunetes ir ļoti modē. Ja jums piestāv šī matu krāsa, tad tas ir liels pluss, jo tiks iekarotas daudzas vīriešu sirdis. Ir zināmas tādas brunetes kā – Esmeralda, Karmena, Kleopatra! Un viņas visas ir iekarojušas visu pasauli. Bet labāk neeksperimentējiet ar tumšo matu krāsu, jo savādāk jūs kļūsiet par melnu raganu.

Ja tu esi blondīne, tad:

Blondīne – gaišmataina sieviete. Visiem asociējas blondīnes ar garām kājām un lielām krūtīm. Bet ir arī dabīgas un krāsotas blondīnes. Vēl vairāk tiek minēts, ka gaišmatainas sievietes nav inteliģentas. Blondīnēm lielā cieņā ir iepirkšanās, viņām patīk pirkt daudz apģērbu un dārglietas pa bagāto vīru naudu. Blondīnes liek saviem vīriešiem darīt visādas muļķības.

 

avots

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru