Ir nosaukts neticams, bet labākais veids burkānu uzglabāšanai. Saglabāsies kraukšķīgi veselu mēnesi

Dārzeņu kastīte vai maisiņš, vai pārtikas plēve nav labākais variants burkānu uzglabāšanai.

Šefpavāre Sāra Bonda ir atklājusi, kā ir jāuzglabā burkāni, lai tie būtu svaigi un kraukšķīgi veselu mēnesi. Kā izrādās, ir patiešām efektīvs triks, kas nodrošinās, ka jums vairs nevajadzēs izmest sažuvušos un mīkstos sakņu dārzeņus. Par to stāsta laikraksts Daily Express.

Kā pareizi uzglabāt burkānus

Kā norāda šefpavāre, dārzeņu kastīte, maisiņš vai plēve nav labākais variants burkānu uzglabāšanai. Patiesībā sakņu dārzeņi jāuzglabā mitrā un vēsā vietā.

Kad atvedat burkānus mājās, veltiet laiku, lai tos nomazgātu. Paņemiet trauku, ko var cieši aizvērt, un piepildiet to ar ūdeni. Tā var būt burka, hermētisks maisiņš vai jebkas cits.

Tad ielieciet burkānus ūdenī. Ir svarīgi, lai sakņu dārzeņi būtu pilnībā iegremdēti. Aizveriet trauku un ievietojiet to ledusskapī. Pārliecinieties, ka ūdens ir svaigs, tas jāmaina ik pēc 3-4 dienām.

Burkānus ūdenī var uzglabāt līdz 4 nedēļām. Tādējādi tie saglabāsies kraukšķīgi un svaigi.

Lasi vēl: Tulpes pavasarī stādiet tikai šādi: tās ziedēs kā Ēdenes dārzs

“Līdzīgi kā veselus burkānus, uzglabājiet jau sagrieztus burkānus traukā, burkā vai maisiņā ar svaigu ūdeni. Šādā veidā tie ledusskapī uzglabāsies divas līdz trīs nedēļas,” piebilda šefpavāre.

0 votes, 0 avg

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Tribīne grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

Vai vari pateikt no kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 63%

0%

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru