Igauņu ekstrasense Merilina Kerro nosaukusi 4 lietas, kuras nekad nevar darīt saviem vecākiem, jo tas var atnest nelaimi, gan mums, gan viņiem

 

2. «Neesiet augstās domās par sevi nicinot viņus». Nedariet to, ne domās, ne reālajā dzīvē. Jūs neesat labāki par viņiem! Ja esi noskatījies dažādus pamācošus video, izlasījis gudrākos citātus, tas tevi nepadara gudrāku par viņiem. Jūs esat vienā vietā, neesat ne augstāk, ne zemāk. Atcerieties, ka dzimtas enerģija rit pie jums no  vecākajiem radiniekiem (arī mirušajiem).

3. «Necenties viņus darīt gudrākus». Nedāvini mammai grāmatu ar gudrākajiem pasaules citātiem, viņai tā nav nepieciešama. Jūs varat vecākiem palīdzēt tikai tad ja viņi paši to lūdz. Nenostādit viņus neērtā pozīcijā. Ja līdīsiet viņu dvēselē, tad saņemsiet atpakaļ tikai ļaunumu un neko vairāk. Ļauj vecākiem pašiem iet savu ceļu.

Lasi vēl: Paši sliktākie pāri balstoties uz zodiaka zīmēm, kuriem nav nākotnes kopā

4. «Neatriebieties viņiem». Par sīkumiem, par bērnības sliktajām atmiņām nevajag atriebties. Nedariet to! Ja viņi ir kādu aizvainojuši, viņi paši par to samaksās. Ja atriebsieties jūs, tad ziniet, ka par to jāsaņem sods būs tieši jums, ne viņiem!

«Sanāk, ka ar vecākiem nekas nav jādara? Jā! Ar viņiem – nevajag. Viss ko jūs varat darīt – strādāt pats ar sevi. Ar savām domām, sajūtām un darbībām. Lūk, arī ar to nodarbojaties! Ļaujiet viņiem dzīvot, tā kā viņi to vēlas», – nobeigumā saka Merilina Kerro.

 

Avots: limon.postimees.ee

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru