Bīstamas pazīmes tam, ka jūsu mājā ir slikta enerģija! Esiet uzmanīgi! Ievērojiet sekojošus enerģētiskās tīrības noteikumus

Ir slikti, ja mājās nav nekāda enerģija, bet kad tā ir pilna ar negatīvu enerģētiku – tas ir vēl sliktāk. Tas nes ne tikai nogurumu un aizkaitināmību, strīdus un naudas aizplūdi, bet arī slimības un pat ģimenes izjukšanu. Lūk, kāpēc nepieciešams māju laiku pa laikam attīrīt.

Kā saprast, ka jūsu mājoklī ir sakrājusies negatīvā enerģija un tam nepieciešama “ārstēšana”? Par to liecina sekojošas pazīmes:

♦Parādās prusaki, skudras un citi kukaiņi;
♦Pazūd vai pazaudējas lietas;
♦Slimo iedzīvotāji un mājdzīvnieki;
♦Slikti jūtas un vēl pavisam mirst puķes un istabas augi;
♦Pārāk bieži izdeg elektriskās spuldzītes;
♦Pārāk bieži saplīst sadzīves tehnika;
♦Ir dzirdamas nesaprotamas skaņas un troksnis;
♦Parādās sliktas smakas bez redzama iemesla un to avota;
♦Durvis un slēģi paši no sevis aizveras;
♦Pastāvīgi pil un tek ūdens, tek caurules;
♦Caurvēji;
♦Mājinieki visu laiku strīdas;
♦Mājiniekiem ir nesaprotams miegainums, apātija, nogurums;
♦Miegs nesniedz spēku atjaunojumu, ir slikti vai smagi sapņi;
♦Mājās bijuši sveši cilvēki, kuru patiesums izraisa lielas šaubas;
♦Mājā kāds ir nomiris.
♦Ja kaut trīs no augstāk minētajiem punktiem sakrīt, jums ir jāaizdomājas par to, kā izārstēt savu māju.

Kā izārstēt savu māju?

Atbrīvoties no negatīvās enerģijas nav nemaz tik grūti, kā tas pirmajā acu uzmetienā var šķist. Ar šo uzdevumu tikt galā var, ievērojot vien dažus noteikumus. Šāda enerģētiskā tīrīšana ir jāveic 3 – 4 reizes gadā, līdzīgi kā parasta dzīvokļa ģenerālā tīrīšana.

Savas negatīvās enerģija attīrīšana.

Pirms sāciet uzkopt savu māju, ir nepieciešams noņemt negatīvo enerģiju no sevis paša. Tam nepieciešams iet dušā, bet nevis parastajā, bet gan sāls dušā. Lieta tāda, ka sāls ir enerģijas vadītājs. Tā spēj uzkrāt gan pozitīvo, gan arī negatīvo enerģiju. Bet ūdenī izšķīdināta sāls spēj nomazgāt negatīvo enerģiju, kas ir sakrājusies ne tikai dienas, bet arī daudzu gadu laikā, tas ir, iznīcināt visus tos enerģētiskos netīrumus, no kuriem jūs, pat varbūt to nenojauzdami, tik ilgi esat cietuši.

Un tā, nostājamies zem dušas, pēc tam uz mitras ādas ar masējošām kustībām uzliekam parasto vārāmo sāli. Centieties uzlikt uz visām vietām, izņemot matus, bet pārāk stipri neberzējiet sāli, dariet to maigi, lai nejustu diskomfortu.

Pēc tam nostājieties atkal zem dušas un nomazgājiet sāli ar ūdeni. Tajā laikā domās vērsieties pie ūdens ar lūgumu nomazgāt visu slikto.

Izvēlieties vārdus atbilstoši savam noskaņojumam, vērsieties pie ūdens kā pie dzīvas radības, galvenais, lai tas būtu patiesi un jūsu vārdi nāktu no sirds. Jums uzreiz paliks vieglāk  un gaišāk ap sirdi, bet ķermenis kļūs viegls un neparasti tīrs. Ūdens ar sāli attīrīs jūsu ķermeni un dvēseli. Jums liksies, it kā būtu ticis vaļā no kaut kādas smagas nastas. Un tā arī būs, jo tie enerģiskie netīrumi, kurus jūs nomazgājāt patiešām ir ļoti smaga cilvēkiem.

Sagatavošanās enerģētiskajai mājas tīrīšanai.

Un tagad ir pienākusi kārta ķerties pie jūsu mājas enerģētiskās attīrīšanas. Apģērbieties pēc iespējas vienkāršāk, labāk, ja tas ir mājas halāts vai vienkārši sporta kostīms. Jums nedrīkst būt nekādu rotājumu – ne metālisku, ne ādas, ne plastmasas.

Jums ir jābūt enerģētiski pilnīgi neitrāliem. Visā mājā vai dzīvoklī, kur jūs dzīvojat, atveriet slēģus, pēc iespējas gan logus, gan ieejas durvis. Nebaidieties no caurvēja, caur to aizies visa negatīvā enerģija. Lai cilvēki, kuri nepiedalās jūsu tīrīšanā, pamet mājas. Aizsūtiet mājiniekus uz kino vai pastaigā, lai viņi netraucētu veikt tīrīšanu.

Un tā, pirmā lieta, kas ir jāizdara, ķeroties pie jūsu mājokļa “ārstēšanas” – ir jāatbrīvojas no vecām un nevajadzīgām lietām. Atcerieties: viss, ko jūs vairāk kā gadu neesat lietojis, savāc negatīvu enerģiju.

Bez žēlastības izmetiet vai atdodiet jums nevajadzīgās lietas – atbrīvojiet vietu jaunajam un vajadzīgajam! Salabojiet visu saplēsto tehniku, bet, ja nav iespējams salabot – tad bez nožēlas tieciet no tās vaļā. Nekrājiet jums nevajadzīgās grāmatas, žurnālus un tamlīdzīgus papīrus – nevajadzīgās grāmatas var ziedot bibliotēkām, bet papīra drazas var nodot makulatūras pieņemšanas punktos.

Nekad neglabājiet mājās saplēstus traukus, pat to, kuros ir kaut mazākā plaisa. Caur to aiziet pozitīvā enerģija, bet ar to arī ģimenes un mājas labklājība. Īpaši bīstami ir saplaisājuši trauki, tie veido spēcīgu pozitīvā lādiņa noplūdi.

Nekrājiet netīrus traukus! Uz nakti atstāti netīrie trauki jūsu mājoklī savāks veselu baru ar sīkām dzīvām radībām (gariem un spokiem), kuri barojas ar barības pārpalikumu smakām, tas slikti iespaidos jūsu fizisko un psihisko veselību. Vēdās tiek teikts, ja mājās paliek vai krājas netīrie trauki, tad cilvēkam līdz saules lēktam māja ir jāpamet.

Nekrājiet krāmus un netīru apģērbu, mazgājiet to pēc iespējas biežāk  un sekojiet līdzi jūsu mantu stāvoklim – ja nevarat paši tās salabot, tad atdodiet remontā vai šūšanas darbnīcā. Jūs būsiet pārsteigti, cik ļoti izmainīsies jūsu dzīve un jūsu attiecības, ja jūs vienkārši sakārtosiet savu skapi!

Un tā, jūs esat tikuši vaļā no visādiem krāmiem, turklāt vēl sakārtojot māju, gluži kā parastas uzkopšanas gadījumā. Tagad notīriet visus spoguļus, kādi vien mājā atrodas. Tam nepieciešams paņemt mitru lupatiņu un ar rokām pulksteņrādītāja virzienā veikt apļveida kustības. Tikai tā kopā ar redzamajiem netīrumiem aizies arī enerģētiskie netīrumi.

Pacentieties atcerēties, cik gadus pie jums jau ir šis spogulis – tik arī apļus ar mitru lupatiņu veiciet. Tad jūs pilnībā iznīcināsiet visu šo gadu laikā uzkrāto negatīvo informāciju. Ja jūs neatceraties, cik spogulim ir gadu, tad taisiet trīsdesmit apļus.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu! 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru