Bīstamākās zodiaka zīmes, kuras dusmu uzplūdā var tev ”iedot pa muti”

Ir tādi cilvēki, kas vienmēr ir ļoti labi un mierīgi, bet ir arī tādi, kas bieži vien uz visu pasauli ir izteikti dusmīgi, tāpēc šodien mēs Jums pastāstīsim par divām visbīstamākajām zodiaka zīmēm, jo šo divu zodiaka zīmju pārstāvju dusmas nav nekāda joka lieta!

Vispirms, protams, jāpiemetina, ka katra cilvēka zodiaka zīme noteikti nenosaka to, cik cilvēks ir labs vai slikts, jo katrs pats izvēlas, kurai no pusēm dot virsroku – gaišajai vai tumšajai! Tā ir katra brīva griba, tomēr horoskops var palīdzēt Jums uzzināt, kurām zodiaka zīmēm ir lielāka tieksme uz dusmām un agresijas uzliesmojumiem.

Lasi vēl: Palīdzības pulkstenis augusta mēnesim no pašiem eņģeļiem. No sirds pasakos par šo atklājumu! Man vienmēr šis pulkstenis ir ļoti palīdzējis, tas man nesen palīdzēja arī nolikt vadītāja tiesības.

AUNS
Aunu pārvalda enerģiskais un impulsīvais Marss. Labā noskaņojumā Auns ir brīnišķīgs draugs un biedrs, ar viņu nekad nav garlaicīgi, viņš nav slinks un vienmēr ir gatavs palīdzēt, tomēr, ja Jums gadās pieķert Aunu sliktā garastāvoklī, ja Jūs viņu kaut kādā veidā saniknosiet, tad pār Jums nāks īsta “uguns vētra”, jo Auns taču ir uguns stihijas zīme.

Auni ir “viegli uzliesmojoši” un spītīgi, ar viņiem ir ļoti grūti vienoties, kā arī viņi ne vienmēr klausīsies savu sarunu biedru loģiskajos argumentos. Šīs zīmes vīrieši nereti domā, ka dažus jautājumus var atrisināt tikai ar dūru palīdzību. Ar laiku Aunu degsme samazinās, un tad sazināšanās ar viņiem kļūst daudz patīkamāka un drošāka!

Lasi vēl: U Z M A N I E S ! Ja tu redzi naudu aiz sava auto stikla, tad nedomā, ka tā ir veiksme. Gaidi nelaimi!
SKORPIONS
Arī šī zīme atrodas Marsa paspārnē. Parastā stāvoklī Skorpioni ir mierīgi un draudzīgi, kāds pat var uzskatīt viņus par diezgan naiviem, taču ne visiem ir zināms, ka zem šīs “miera” maskas periodiski notiek spēcīgas emociju vētras. Šīs zīmes piederība ūdens stihijai norāda uz Skorpionu jūtīgo dabu, turklāt Skorpioni ļoti reti demonstrē savas patiesās jūtas, dodot priekšroku tās turēt pie sevis, taču, ja Jūs izvedīsiet viņus no pacietības,

Jūs sajutīsiet viņu dusmu vareno spēku – tādos brīžos Skorpioni patiešām mēdz būt ļauni un pat vardarbīgi. Daži uzskata, ka šīs zīmes pārstāvji ir visbīstamākie ienaidnieki, jo viņi ir bezgala atriebīgi. Tikai attīrot savu dvēseli no negatīvām kaislībām un emocijām, viņi ir spējīgi atvērties visam labajam, pasaulei un mīlestībai, taču šo ceļu nākas iet gandrīz katram Skorpionam, tāpēc viņi dažkārt domā, ka dzīve ir kā mūžīgas ciešanas.

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru